“حمایت کانون مربیان فوتبال گیلان از پژمان نوری و ملوان”
“حمایت کانون مربیان فوتبال گیلان از پژمان نوری و ملوان”

ره نگار/ متاسفانه در برنامه تلویزیونی فوتبال برتر این هفته که با اجرای محمد حسین میثاقی به روی آنتن رفت، یکی از مهمانان همواره ثابت صدا و سیما ( امید رضا روانخواه) جملات و عباراتی را در برنامه زنده علیه پژمان نوری مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی عنوان نمودند که لاجرم مناسب است بدون ملاحظات […]

ره نگار/ متاسفانه در برنامه تلویزیونی فوتبال برتر این هفته که با اجرای محمد حسین میثاقی به روی آنتن رفت، یکی از مهمانان همواره ثابت صدا و سیما ( امید رضا روانخواه) جملات و عباراتی را در برنامه زنده علیه پژمان نوری مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی عنوان نمودند که لاجرم مناسب است بدون ملاحظات معموله و ضمن تذکر جدی، به آن پاسخ شایسته داده شود.

عین عبارت استعمال شده توسط امید رضا روانخواه: “پژمان نوری بخاطر مشکلاتی که دارند و همه جامعه فوتبال می دانند، متاسفانه هوش و حواس درستی ندارند”!

۱-جناب امید رضا روانخواه؟ همه جامعه فوتبال ایران می دانند که ثبات و استمرار شبهه برانگیز و مداوم شما در لیگهای مختلف فوتبال ایران قطع و یقین به مناسبت علم و دانش شما نیست و یقین داریم که صرفا” هوش و حواس مستعد شما در ارتباطات پشت پرده فوتبال ایران باعث این تداوم شده است.

۲- جناب امید رضا روانخواه؟ شما جایگاه، حد و حریم خود را وزن نکرده اید و جامعه فوتبال ایران و گیلان این اجازه را به شما نمی دهد که خارج از تخصص نداشته خود در خصوص سایر علوم که هیچ ارتباطی به مسائل فنی فوتبال ندارد اظهار فضل فرمائید.

۳_ جناب امید رضا روانخواه؟ متاسفانه صدا و سیما بجای تعرفه و استفاده از کارشناسان و پیشکسوتان فهمیم فوتبال مجبور است بلحاظ جذب بیننده بیشتر از افراد لوده و دلقک فوتبالی استفاده نماید بنابراین تا وقتیکه مجری سالاری در صدا و سیما حاکم و مجریان پادشاهی کنند نتیجه آن میشود که امروز شاهد آن هستیم که شما همواره یک پای ثابت برنامه های صدا و سیما هستید و البته جملات و عبارات بکار رفته در خصوص پژمان نوری را بیجا و غلط استعمال نمودید که مطمئنا” شایسته، برازنده و مختص آن برادر گرامی است.

۴- جناب آقای امید رضا روانخواه؟ همه جامعه فوتبال ایران و از همه بهتر شخص منحصر بفرد شما مطلعید که ارکان قضایی فدراسیون فوتبال اعم از کمیته انضباطی و کمیته اخلاق حتی توان شناسایی با مفاسد فوتبال را ندارد چه برسد که با آن برخورد نماید و حتما” مطلعید که بعضا” جرائم در حوزه پشت پرده فوتبال ایران از صلاحیت ذاتی این دو رکن قضایی فدراسیون فوتبال خارج و در صلاحیت مراجع قضایی دادگستری است پس فعلا با دوستانتان خوش باشید.

۵-جناب امید رضا روانخواه؟ بزرگترین معصیت برای یک انسان اینست که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد و نه شعور لازم برای خاموش ماندن! گویا دچار تنگی تفکر و تیره گی شعور شده اید. فوتبال گیلان از عملکرد شما در مدت حضور در باشگاه سپیدرود و همچنین حضور شما در تقابل با باشگاه داماش گیلان بعنوان سرمربی نیروی زمینی و آن اتفاقات جنجالی در خصوص داوری و مسائل پشت پرده آن، خاطرات خوبی در ذهن ندارد بنابراین آخرین باری است که می شنویم و می بینیم که در مورد تیمها، مربیان و مدیران گیلانی الفاظ غلط و بیجا بکار میبرید و اگر اطلاعات درستی از سلامت این افراد ندارید بهتر است دهان خود را بسته نگه دارید.

کانون مربیان فوتبال گیلان – بهزاد داداش زاده

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران