۹۰۰ پزشک تامین اجتماعی گیلان نسخه نویسی الکترونیکی را اجرا کردند
۹۰۰ پزشک تامین اجتماعی گیلان نسخه نویسی الکترونیکی را اجرا کردند

ره نگار/  مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان گفت: تاکنون ۹۰۰ پزشک طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی استان نسخه نویسی الکترونیکی را اجرا کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر رضا قنبرپور  اظهار داشت: هم اکنون هزار و ۱۰۰ پزشک و ۱۵۰ دندانپزشک طرف قرارداد با تامین اجتماعی استان گیلان هستند که در […]

ره نگار/  مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان گفت: تاکنون ۹۰۰ پزشک طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی استان نسخه نویسی الکترونیکی را اجرا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر رضا قنبرپور  اظهار داشت: هم اکنون هزار و ۱۰۰ پزشک و ۱۵۰ دندانپزشک طرف قرارداد با تامین اجتماعی استان گیلان هستند که در آینده نه چندان دور همه باید نسخه نویسی الکترونیک را اجرا کنند.

وی خاطر نشان کرد: در نسخه نویسی الکترونیک بیمار با مراجعه به پزشک نیازی به دفترچه ندارد و تنها با ارائه کد ملی خود هویت و پوشش بیمه‌ ای وی تایید شده و همپوشانی بیمه‌ای بیمار نیز کنترل می شود.

وی با بیان اینکه از اول اسفندماه نیز صدور دفترچه های تامین اجتماعی همزمان با کشور در استان گیلان متوقف می شود، اضافه کرد: بیمه شدگان می توانند با ارایه کارت ملی، شناسنامه یا جلد دفترچه از خدمات درمانی بهره مند شوند.

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان با اشاره به طرح ۳۰۷۰ سازمان تامین اجتماعی کشور اظهار داشت: در اجرای این طرح ۳۰ خدمت سازمان تامین اجتماعی غیرحضوری می شود تا ۷۰ میلیون بار مراجعه کاهش یابد.

گفتنی است افزون بر یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در گیلان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.

  • منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران