۱۵۰ بسته معیشتی بین خانواده های زندانیان توزیع شد
۱۵۰ بسته معیشتی بین خانواده های زندانیان توزیع شد

ره نگار/ مدیر کل امور زندان های استان گیلان از توزیع ۱۵۰ بسته معیشتی بین خانواده های زندانیان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای گیلان؛ رضا محمدی اصل با اشاره به اقدامات حمایتی سازمان زندان ها از مددجویان و خانواده های آنان، اظهار کرد: اداره کل زندان ها […]

ره نگار/ مدیر کل امور زندان های استان گیلان از توزیع ۱۵۰ بسته معیشتی بین خانواده های زندانیان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای گیلان؛ رضا محمدی اصل با اشاره به اقدامات حمایتی سازمان زندان ها از مددجویان و خانواده های آنان، اظهار کرد: اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان گیلان در راستای تحکیم روابط خانوادگی و کمک به خانواده های بی بضاعت زندانیان آزاد شده و زندانیان در حبس اقدام به توزیع بسته های معیشتی کرده است.
وی از توزیع ۱۵۰ بسته معیشتی، غذایی و بهداشتی خبر داد و تصریح کرد: این بسته ها شامل برنج، مرغ، روغن، رب، ماکارونی، لوبیا چیتی، لوبیا قرمز، قند، شکر، سویا، ماسک و الکل است.
مدیرکل زندان های گیلان، با بیان اینکه بسته های حمایتی مذکور با همکاری مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج بین خانواده های مددجویان توزیع شده است، گفت: به دنبال کاستن آلام خانواده‌های زندانیان به ویژه در مسائل اقتصادی و معیشتی هستیم.
لازم به توضیح است برخی از اقلام با حضور مدیر کل، رییس مرکز مراقبت، رییس اداره فرهنگی در محل زندگی خانواده ها توزیع شد.