۱۴ پروژه نوسازی مدارس گیلان با زیربنای ۱۰۵۲۳ مترمربع به بهره برداری رسید
۱۴ پروژه نوسازی مدارس گیلان با زیربنای ۱۰۵۲۳ مترمربع به بهره برداری رسید

ره نگار/ مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان گفت: در دومین روز ازهفته دولت، ۱۴ پروژه آموزشی، فرهنگی و ورزشی مدارس گیلان با زیزبنای ۱۰۵۲۳ مترمربع شامل ۶۳ کلاس درس با هزینه بیش از ۴۱۰ میلیارد ریال بهره برداری شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در دومین روز از بزرگداشت هفته دولت، […]

ره نگار/ مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان گفت: در دومین روز ازهفته دولت، ۱۴ پروژه آموزشی، فرهنگی و ورزشی مدارس گیلان با زیزبنای ۱۰۵۲۳ مترمربع شامل ۶۳ کلاس درس با هزینه بیش از ۴۱۰ میلیارد ریال بهره برداری شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در دومین روز از بزرگداشت هفته دولت، ۱۴ پروژه آموزشی، فرهنگی و ورزشی مدارس گیلان با زیزبنای ۱۰۵۲۳ مترمربع شامل ۶۳ کلاس درس با هزینه بیش از ۴۱۰ میلیارد ریال به صورت با حضور استاندار گیلان و مدیران کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و آموزش و پرورش و فرماندار فومن در مجتمع آیت‌الله بهجت شهرستان فومن مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
دکتر زارع استاندار گیلان در آیین افتتاح این پروژه‌ها که با رعایت پروتکل ها و بسیار محدود برگزار شد با اشاره به افتتاح ۱۴ پروژه نوسازی مدارس گیلان، افزود: این پروژه‌ها به مردم عزیز، بهره‌برداران گرانقدر به ویژه فرهنگیان و دانش‌آموزان سختکوش تقدیم می‌شود.
در ادامه مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، افزود: هفته دولت فرصت مغتنمی است برای بیان دستاوردها وخدمات نظام اسلامی و دولت است.
وی تصریح کرد: دستیابی به توسعه پایدار نیازمند ارتقا جایگاه نظام آموزشی و توسعه فضاهای آموزشی است.
وی با تقدیر از حمایت های استاندار گیلان، ابراز داشت: پیگیری های مستمر استاندار  و حمایت های ریاست  سازمان نوسازی مدارس منجر به افزایش اعتبارات ملی شد که جا دارد از زحمات ایشان صمیمانه تشکر نمایم.
دقیق بابیان اینکه سرانه فضاهای آموزشی در چهار سال گذشته افزایش و نسبت به سرانه متوسط فضای آموزشی کشوری رشد داشته است، اظهارداشت: حذف بخاری های نفتی در تمامی مدارس سراسر استان، اجرای زمین های ورزشی با چمن مصنوعی و اجرای سالن های ورزشی با دستور و حمایت های استاندار محترم و با همراهی مدیرکل محترم آموزش و پرورش و تلاش های همکارانم به خوبی در استان اجرا شد.
مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان در ادامه با اشاره به افتتاح پروژهای هفته دولت تصریح نمود: ما به مدد الهی توانستیم ۱۴ پروژه با زیربنای ۱۰۵۲۳ مترمربع شامل ۶۳ کلاس درس با اعتباری بیش از ۴۱۰ میلیارد ریال را احداث و در این هفته تقدیم دانش آموزان و آینده سازان گیلان عزیز نماییم.
وی در پایان با اشاره به اهتمام اداره کل نوسازی مدارس به بحث ورزش و سلامت دانش آموزان اذعان داشت: دو سالن ورزشی و یک چمن ورزشی مصنوعی از جمله پروژهایی بودند که در این ایام تقدیم دانش آموزان شدند.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس گیلان