۱۱۰ هزارمین واحد مسکونی طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی در گیلان بهره برداری شد
۱۱۰ هزارمین واحد مسکونی طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی در گیلان بهره برداری شد

ره نگار/ نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشورگفت: ساخت مسکن برای محرومان جامعه یکی از وظایف اصلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور، استاندار گیلان، مدیرکل بنیاد مسکن گیلان و سایر مسئولان استانی آئین بهره برداری متمرکز استانی […]

ره نگار/ نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشورگفت: ساخت مسکن برای محرومان جامعه یکی از وظایف اصلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور، استاندار گیلان، مدیرکل بنیاد مسکن گیلان و سایر مسئولان استانی آئین بهره برداری متمرکز استانی ۱۱۰ هزارمین واحد مسکونی طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی در گیلان به بهره برداری رسید.

در این آیین، نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور با بیان اینکه، یکی از وظایف اصلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی «صدقه جاری امام راحل» ساخت مسکن برای محرومان جامعه است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین روحانی نژاد با بیان اینکه، بنیاد و حساب ۱۰۰ حضرت امام خمینی (ره) بر اساس همین ساخت مسکن محرومان تاسیس شده است گفت: خوشبختانه در ۴ دهه انقلاب گام های خوبی برداشته شده است و این روند همچنان با صلابت تداوم دارد.

وی با اشاره به اینکه، با کمک دولت، بنیاد مسکن ساخت ۱۰۰ هزار مسکن محرومین را در کل کشور شروع کرده است، افزود: از این تعداد مسکن محرومین ۳۰۰۰ واحد در استان گیلان در حال ساخت است که امروز ۸۰۰ واحد آن به مردم واگذار شده است.

روحانی نژاد با تاکید بر اینکه، ان شاالله ساخت مابقی واحدها نیز به زودی به پایان می رسد و به مردم واگذار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن با حمایت مجلس سیاست های ارزشمندی را در سال ۱۴۰۰ مصوب کردند و همین طور شعاری که رئیس جمهور منتخب در راستای مسکن داشتند سهم قابل توجه ای در راستای محرومیت زدایی تعیین شد ان شاالله ما هم بتوانیم در بازه زمانی کوتاه همه محرومین را خانه دار کنیم.

گفتنی است در این برنامه افتتاحیه متمرکز ۸۰۰ مین واحد مسکن محرومین نیز به بهره برداری رسید.

  • منبع خبر : روابط عمومی بنیاد مسکن استان گیلان