یک قاچاقچی خانم در رودبار غافلگیرانه دستگیر شد
یک قاچاقچی خانم در رودبار غافلگیرانه دستگیر شد
ره نگار/ فرمانده انتظامی رودبار از کشف بیش از 14 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری یک قاچاقچی در ایست و بازرسی این شهرستان خبر داد.

ره نگار/ فرمانده انتظامی رودبار از کشف بیش از ۱۴ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری یک قاچاقچی در ایست و بازرسی این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرهنگ “عیسی روشن‌قلب” با بیان اینکه مواد مخدر ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی است و این موضوع لزوم توجه ویژه نهادهای مربوطه در راستای برخورد با این پدیده شوم را دو چندان می‌سازد، اظهار داشت: مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از اعتیاد همواره در اولویت ماموریت‌های پلیس قرار دارد.

وی در ادامه به دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر و بررسی موضوع توسط پلیس اشاره کرد و گفت: ماموران انتظامی شهرستان رودبار با انجام تحقیقات نامحسوس و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند.

فرمانده انتظامی رودبار با اعلام اینکه پس از انجام اقدامات فنی مشخص شد، متهم با یک دستگاه خودرو تیبا در حال جابه‌جایی مواد مخدر است، افزود: پلیس خودرو مورد نظر را در ایست بازرسی رودبار شناسایی و متوقف و در بازرسی از آن ۱۴ کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک را کشف کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: قاچاقچی که زنی ۴۰ ساله است، دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ روشن قلب در پایان از شهروندان خواست در صورت داشتن هرگونه اطلاعات از فعالیت اینگونه افراد، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

  • منبع خبر : پلیس گیلان