یک بانوی گیلانی نماینده  کمیته حفاظت شخصیت و تشریفات کشور شد
یک بانوی گیلانی نماینده  کمیته حفاظت شخصیت و تشریفات کشور شد

ره نگار/ یک بانوی گیلانی نماینده  کمیته حفاظت شخصیت و تشریفات کشور شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ “سمیه حجتی” رییس کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی استان گیلان از سوی  سرتیپ دوم  شهرام میناپور رییس کمیته حفاظت شخصیت و تشریفات کشور بعنوان اولین نماینده زن کمیته حفاظت شخصیت و تشریفات کشور منصوب شد. […]

ره نگار/ یک بانوی گیلانی نماینده  کمیته حفاظت شخصیت و تشریفات کشور شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ “سمیه حجتی” رییس کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی استان گیلان از سوی  سرتیپ دوم  شهرام میناپور رییس کمیته حفاظت شخصیت و تشریفات کشور بعنوان اولین نماینده زن کمیته حفاظت شخصیت و تشریفات کشور منصوب شد.

سمیه حجتی” با توجه به دارا بودن سوابق مفید و ارزشمند در امر ورزش رزمی و علاقمندی وی به امنیت اجتماعی و امر محافظت و مراقبت با  کسب نمرات عالی در دوره محافظت ومراقبت و اخذ  مدرک  حفاظت شخصیت و تشریفات  طبق بررسی های لازم و بعمل آمده با تایید کمیته فنی کشور به این سمت معرفی و منصوب شد.

همچنین در متن مجوز نمایندگی وی نیز آمده است: امید است با اتکال به خداوند منان و با استفاده از نیروهای جوان و با تجربه و با رعایت قوانین و مقررات در انجام وظیفه و امور محوله و فراهم‌نمودن زمینه مساعد در راستای توسعه و گسترش آن در منطقه گام برداشته شود.