یک استاندار بومی در راه گیلان؟
یک استاندار بومی در راه گیلان؟

ره نگار/ تاکنون استانداران ۱۳ استان در دولت سیزدهم انتخاب شده‌اند و این روزها نام گزینه‌های متعددی برای ‌مسند دیگر استانداری‌‌ها ‌مطرح می‌شود که ‌محتمل‌ترین گزینه‌های استانداری در ۱۸ استان ‌دیگر منتشر می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در این لیست که تسنیم منتشر کرده است سید علی آقازاده نماینده فعلی شهرستان رشت […]

ره نگار/ تاکنون استانداران ۱۳ استان در دولت سیزدهم انتخاب شده‌اند و این روزها نام گزینه‌های متعددی برای ‌مسند دیگر استانداری‌‌ها ‌مطرح می‌شود که ‌محتمل‌ترین گزینه‌های استانداری در ۱۸ استان ‌دیگر منتشر می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در این لیست که تسنیم منتشر کرده است سید علی آقازاده نماینده فعلی شهرستان رشت و اکبر بهنام جو استاندار سابق اردبیل به عنوان گزینه‌های استانداری گیلان معرفی شدند.

سید علی آقازاده دافساری تنها گزینه بومی استانداری گیلان در این لیست قرار گرفته که نمایندهٔ فعلی حوزهٔ انتخابیهٔ رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی است.

در رزومه کاری ایشان فرماندهی بسیج و سپاه استان گیلان و فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان و نماینده دوره های هشتم و یازدهم مجلس و همچنین عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در دورهٔ هشتم، یازدهم و رییس کمیته دفاع این کمیسیون در مجلس شورای اسلامی به چشم میخورد.

دیگر گزینه احتمالی و غیر بومی این لیست، اکبر بهنام جو استاندار سابق اردبیل در دولت تدبیر امیداست.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران