گیلان جز پنج استان پر حادثه در نوروز ۱۴۰۰
گیلان جز پنج استان پر حادثه در نوروز ۱۴۰۰

ره نگار/ غلامی با بیان اینکه استان گیلان با ۸۳ مورد عملیات امداد و نجات در طرح نوروز ۱۴۰۰ جز پنج استانی است که بیشترین عملیات ها را انجام داده است گفت: استان های مازندران، اصفهان، گلستان و قزوین به ترتیب اول تا چهارم هستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سیاوش غلامی مدیرعامل […]

ره نگار/ غلامی با بیان اینکه استان گیلان با ۸۳ مورد عملیات امداد و نجات در طرح نوروز ۱۴۰۰ جز پنج استانی است که بیشترین عملیات ها را انجام داده است گفت: استان های مازندران، اصفهان، گلستان و قزوین به ترتیب اول تا چهارم هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینکه تمام سعی و تلاش جمعیت هلال احمر حفظ سلامت و آرامش مردم است به ماموریت های امداد و نجات این جمعیت در طرح نوروزی که از ۲۵ اسفند ۹۹ لغایت ۸ صبح روز جمعه، ۱۳ فروردین انجام شد اشاره کرد و افزود: استان گیلان با ۸۳ مورد عملیات امداد و نجات در طرح نوروز امسال جز پنج استانی است که بیشترین عملیات ها را انجام داده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان خاطرنشان کرد: استان های مازندران با ۱۴۲ مورد، اصفهان با ۱۲۴ مورد، گلستان با ۱۱۲ مورد و قزوین با ۸۴ مورد به ترتیب اول تا چهارم هستند.

  • منبع خبر : روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان