کلاهبرداری با ترفند جمع آوری کمک های نقدی به زلزله زدگان هرمزگان
کلاهبرداری با ترفند جمع آوری کمک های نقدی به زلزله زدگان هرمزگان

ره نگار/ سرهنگ، معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از کلاهبرداری با ترفند جمع آوری کمک های نقدی به زلزله زدگان هرمزگان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرهنگ پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: به هیچ عنوان فریب تبلیغات دروغین افراد سود جو با عنوان جمع آوری کمک‌های نقدی با شگرد […]

ره نگار/ سرهنگ، معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از کلاهبرداری با ترفند جمع آوری کمک های نقدی به زلزله زدگان هرمزگان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرهنگ پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: به هیچ عنوان فریب تبلیغات دروغین افراد سود جو با عنوان جمع آوری کمک‌های نقدی با شگرد یاری رساندن به مردم زلزله زده هرمزگان در فضای مجازی را نخورید.

بر اساس رصد‌های صورت گرفته در فضای مجازی مشخص شده است عده‌ای افراد کلاهبردار با هدف جمع آوری کمک‌های نقدی به جهت یاری رساندن به هموطنان آسیب دیده با اعلام شماره حساب‌های مشخص مترصد کلاهبرداری از هموطنان هستند.

بیش از ۱۰۰ کارگروه ویژه در پلیس فتا سراسر کشور در این باره تشکیل شده و هر گونه اقدام کلاهبرداری و مجرمانه در این حوزه توسط کارشناسان پلیس سایبری مورد رصد قرار می‌گیرد و با مجرمان برابر قانون برخورد انتظامی و قضایی خواهد شد.

 

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران