کشف۷ کیلو گرم مواد مخدر صنعتی  از نوع شیشه و هروئین در گیلان
کشف۷ کیلو گرم مواد مخدر صنعتی  از نوع شیشه و هروئین در گیلان

ره نگار/ دبیر شورای هماهنگی  مبارزه با مواد مخدر استان از کشف۷ کیلو گرم شیشه و هروئین در گیلان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر حیدری آزاد با اعلام این خبر گفت: در پی رصد اقدامات مجرمانه عناصر قاچاق مواد مخدر در شرق استان گیلان، مشخص گردید یکی از قاچاقچیان ساکن […]

ره نگار/ دبیر شورای هماهنگی  مبارزه با مواد مخدر استان از کشف۷ کیلو گرم شیشه و هروئین در گیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر حیدری آزاد با اعلام این خبر گفت: در پی رصد اقدامات مجرمانه عناصر قاچاق مواد مخدر در شرق استان گیلان، مشخص گردید یکی از قاچاقچیان ساکن استان البرز قصد دارد مقدار قابل توجهی مواد مخدر صنعتی را از استان البرز به گیلان منتقل نماید. لذا، محور های ورودی استان با وجود حجم بالای تردد خودروهای مسافرین نوروزی، توسط پلیس مبارزه با موادمخدر تحت نظر قرار گرفته و فرد مذگور به همراه همسرش داخل اتوبوس بین شهری و در حالیکه قصد مسافرت به شهرستان لاهیجان را داشتند، شناسایی و دستگیر شدند. و از داخل کیف مسافرتی آنها مقدار پنج کیلو و  نهصد گرم هروئین و یک کیلوگرم شیشه کشف و ضبط گردید.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان افزود: قاچاقچیان موادمخدر همواره سعی دارند در ایام نوروز  از حجم بالای تردد در جاده های کشور سؤاستفاده نمایند ولی با هوشیاری و حساسیت بیشتر نیروهای انتظامی، اطلاعاتی، پشتیبانی و قضائی استان در این ایام از  اقدامات شبکه قاچاق موادمخدر در جهت انتقال موادمخدر به استان پیشگیری گردید و عملیات های بسیار موفقی در سطح استان در جهت مبارزه با قاچاق مواد مخدر صورت گرفته است.

 

  • منبع خبر :     روابط عمومی  شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر گيلان