کشف مواد مخدر “هروئین” و “ماریجوانا” در گیلان
کشف مواد مخدر “هروئین” و “ماریجوانا” در گیلان

ره نگار/ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان از کشف ۴ کیلوگرم هروئین و یک کیلوگرم ماده مخدر ماریجوانا (گل) در گیلان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر حیدری آزاد با اعلام این خبر افزود: با رصد اطلاعاتی مرکز فنی پلیس مبارزه با موادمخدر استان مبنی بر ورود محموله […]

ره نگار/ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان از کشف ۴ کیلوگرم هروئین و یک کیلوگرم ماده مخدر ماریجوانا (گل) در گیلان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر حیدری آزاد با اعلام این خبر افزود: با رصد اطلاعاتی مرکز فنی پلیس مبارزه با موادمخدر استان مبنی بر ورود محموله هروئین به گیلان و با اقدام تیم عملیات ویژه آن یگان با دستگیری ۳ نفر از اعضاء باند توزیع در محور رودبار و توقیف دو دستگاه خودرو سواری مقدار ۴ کیلو گرم هروئین کشف و ضبط شد.

وی با تقدیر از تلاشهای شبانه روزی دستگاه های اطلاعاتی و عملیاتی استان اظهار داشت: در پی عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر و واجا در محور حدفاصل رودبار به عوارضی رشت نیز ضمن دستگیری ۳ نفر از عناصر قاچاق و توزیع موادمخدر در استان، مقدار یک کیلو و ۹۰ گرم گل” ماریجوانا”و تعداد ۲۰ میلی گرم مایع کیمیکال کشف و ضبط شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان