کشف انواع مواد مخدر در استان گیلان طی هفته گذشته
کشف انواع مواد مخدر در استان گیلان طی هفته گذشته

ره نگار/ حیدری آزاد، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف بیش از ۷۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان گیلان طی هفته گذشته خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حیدری آزاد افزود: در پی رصد اطلاعاتی انجام شده در مرکز فنی پلیس مبارزه با موادمخدر استان در […]

ره نگار/ حیدری آزاد، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف بیش از ۷۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان گیلان طی هفته گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حیدری آزاد افزود: در پی رصد اطلاعاتی انجام شده در مرکز فنی پلیس مبارزه با موادمخدر استان در خصوص ورود محموله مواد مخدر از استان های جنوبی به گیلان از محور استان مازندران، آن یگان در اقدامی مشترک با پلیس مبارزه با موادمخدر استان همجوار، موفق به دستگیری فرد متهم شده و ضمن توقیف یک دستگاه خودروی سواری ساینا، مقدار ۴۱ کیلو گرم موادمخدر از نوع تریاک نیز کشف و ضبط کرد.
وی اضافه کرد: در عملیاتی جداگانه نیز مرکز فنی پلیس مبارزه با موادمخدر پس از رصد فعالیت های عناصر قاچاق موادمخدر در شهرستان تالش در اقدامی به موقع موفق به کشف ۱۲ کیلوگرم انواع موادمخدر شامل هفت کیلوگرم تریاک، سه و نیم کیلوگرم هروئین و یک و نیم کیلوگرم شیشه و توقیف دو دستگاه خودروی سواری در آن شهرستان شدند.
در این عملیات که توسط پلیس مبارزه با موادمخدر آن شهرستان صورت گرفت ۳ نفر متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
حیدری ازاد همچنین ادامه داد ۲۰ کیلو گرم تریاک نیز در رشت کشف و ضبط شد.
وی در همین راستا افزود: متعاقب اخبار واصله و پشتیبانی اطلاعاتی اداره کل اطلاعات استان در خصوص فعالیت های تعدادی از عناصر قاچاق موادمخدر در استان، تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در یک اقدام به موقع ضمن توقیف خودرو حامل و دستگیری ۲نفر از متهمین، موفق به کشف ۲۰کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک شدند.

  • منبع خبر : روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان