ره نگار/ یک دوره کارگاه آموزشی روانشناسی با محوریت مهارت مدیریت خشم در سالن همایش آتش نشانی رشت برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ این دوره به همت موسسه پیشگامان تمدن و فرهنگ اسلامی با همراهی استانداری گیلان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت تشکیل گردید و توسط شادی یوسفی […]

ره نگار/ یک دوره کارگاه آموزشی روانشناسی با محوریت مهارت مدیریت خشم در سالن همایش آتش نشانی رشت برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ این دوره به همت موسسه پیشگامان تمدن و فرهنگ اسلامی با همراهی استانداری گیلان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت تشکیل گردید و توسط شادی یوسفی روانشناس و محقق دکتری تخصصی روانشناسی تدریس شد.
استقبال از این دوره در سطوح مختلف و رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی همراه بود که به تقاضای شرکت کنندگان، برگزاری این دوره ها در آینده نزدیک بصورت مستمر ادامه خواهد داشت.
گفتنی است در این دوره به استراتژی های مقابله با افکار برانگیزاننده خشم، علل احساس خشم در روابط، شیوه های آرام سازی در موقعیت، عوامل موثر در تعدیل تعارض به مشاجره و دعوا، شیوه های حل تعارضات در مذاکره بدون خشونت، شیوه های دریافت خشم و مقابله با خشم در روابط زناشویی، اصول گفتگوی سالم در راستای پیشگیری از خشم، روش های کاربردی مقابله با خشم و شیوه بلند مدت و کوتاه مدت در آموزش مهارت مدیریت خشم پرداخته شد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران