کارمندان نمونه بیمه سلامت استان گیلان تجلیل شدند
کارمندان نمونه بیمه سلامت استان گیلان تجلیل شدند

ره نگار/ مراسم بزرگداشت هفته دولت، روز کارمند و تجلیل از کارمندان نمونه اداره کل بیمه سلامت استان گیلان امروز پنجشنبه با حضور دکتر محمدی مدیر کل بیمه سلامت وکارمندان نمونه با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر محمدی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان […]

ره نگار/ مراسم بزرگداشت هفته دولت، روز کارمند و تجلیل از کارمندان نمونه اداره کل بیمه سلامت استان گیلان امروز پنجشنبه با حضور دکتر محمدی مدیر کل بیمه سلامت وکارمندان نمونه با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر محمدی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر، کار و تلاش همه‌جانبه و مضاعف این دو شهید را رمز موفقیت و ثمره به‌جای مانده از آنان معرفی کرد و افزود: در شرایط حساس کنونی کشور حوزه سلامت وهر نهادی که کار و تلاش خالصانه را در دستور کار خود قرار دهد، می‌تواند به پیشرفت و تعالی دست پیدا کند.
وی ضمن تجلیل از کارکنان منتخب اداره کل در یک سال گذشته، از تلاش و کوشش سایر کارکنان نیز تشکر و قدردانی کرد و عنوان کرد: احترام به ارباب رجوع وبرخورد مناسب، عدالت و صداقت، خدمت بی منت، رعایت ارزشهای دینی، انسانی، اجتماعی و رعایت قوانین و مقررات وضوابط و پایبندی به منشوراداری و اخلاقی از ویژگیهای کارمند در نظام اسلامی است.

درپایان این مراسم از کارمندان نمونه با اهداء لوح تقدیرو هدایا تجلیل بعمل آمد.

  • منبع خبر : روابط عمومی بیمه سلامت گیلان