چهار دختر گیلانی به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شدند
چهار دختر گیلانی به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شدند
ره نگار/ چهار ورزشکار گیلانی به مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتبال دختران نوجوان دعوت شدند.

ره نگار/ چهار ورزشکار گیلانی به مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتبال دختران نوجوان دعوت شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ رئیس هیات گیلان اظهار داشت: با اعلام فدراسیون فوتبال و از سوی شادی مهینی سرمربی تیم ملی فوتبال دختران نوجوان کشور ۲۹ بازیکن به مرحله جدید اردوی تیم ملی دعوت شدند که چهار بازیکن از گیلان هستند.

قربانعلی الماسخاله افزود: با توجه به اعلام فدراسیون فوتبال، مائده بیرنگ، یسنا جعفرنیا، الینا میرزاپور و فاطمه صالحی از گیلان به مرحله جدید اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال نوجوانان دختر کشور دعوت شدند.

وی ادامه داد: این چهار بازیکن ارزنده گیلانی به همراه ۲۵ ورزشکار از سایر استانهای کشور باید از روز سوم مهرماه امسال در مرحله جدید اردوی تیم ملی که به مدت یک هفته در مرکز ملی فوتبال در تهران برپا می‌شود، حضور یابند.

وی گفت: امید است که هر چهار بازیکن گیلانی حاضر در این اردو با درخشش خود بتوانند با موفقیت این مرحله از اردو را پشت‌سر بگذارند و در نهایت به عضویت تیم ملی فوتبال دختران نوجوان کشور درآیند تا به همراه این تیم در  رقابتهای مختلف حضور یابند.

رئیس هیات فوتبال گیلان بیان کرد: خوشبختانه ورزشکاران گیلانی در تیمهای ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در هر ۲ بخش بانوان و آقایان حضور موثری دارند و هم‌اینک نیز چهار بازیکن این استان به تیم ملی فوتبال دختران نوجوان کشور دعوت شدند.

الماسخاله با اشاره به اینکه سه بازیکن گیلانی در تیم ملی بزرگسالان حضور دارند اشاره و خاطرنشان کرد: علاوه بر اینکه علیرضا جهانبخش، سعید عزت اللهی و صادق محرمی از گیلان طی چند سال اخیر در تیم ملی بزرگسالان حضور دارند، هم اینک نیز شاهد حضور دیگر بازیکنان گیلانی در تیمهای ملی رده‌های سنی مختلف ایران در هر ۲ بخش بانوان و آقایان هستیم.

وی اظهار کرد: پیش از اعلام حضور چهار دختر گیلانی در مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان، علیرضا جوان دیگر ورزشکار ارزنده گیلانی نیز به عضویت تیم ملی فوتسال درآمد تا به همراه این تیم در مسابقات جام ملتهای آسیا حضور یابد.

  • منبع خبر : پایگاه خبری ره نگاران