چشم برهم زدنی از عرش تا فرش
چشم برهم زدنی از عرش تا فرش
ره نگار/ "فراز و فرود"، "صعود و سقوط"، "عرش و فرش" شیوه چرخ گردون است و به یک چشم بر هم زدن داشته‌ها به نداشته ها و برعکس تبدیل خواهند شد اما در این میان نگرش ما نسبت به آن چیست؟! بدین منظور "عبدالله میلانچی" یکی از پیشکسوتان عرصه ورزش استان در یادداشتی با توجه به اتفاق اخیر در یک گفتگوی تلویزیونی و دست به دست شدن آن در فضای مجازی اینگونه نوشت.  

ره نگار/ “فراز و فرود”، “صعود و سقوط”، “عرش و فرش” شیوه چرخ گردون است و به یک چشم بر هم زدن داشته‌ها به نداشته ها و برعکس تبدیل خواهند شد اما در این میان نگرش ما نسبت به آن چیست؟! بدین منظور “عبدالله میلانچی” یکی از پیشکسوتان عرصه ورزش استان در یادداشتی با توجه به اتفاق اخیر در یک گفتگوی تلویزیونی و دست به دست شدن آن در فضای مجازی اینگونه نوشت.

چند روزی است که جامعه ورزشی بالاخص کاراته شاهد وایرال شدن مصاحبه یک مسئول ورزشی است و تقریبا تمام سایت های ورزشی و غیرورزشی بدون استثنا این فیلم را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته و حداقل یک اظهار نظر روی این موضوع نموده اند!

واقعا جای تعجب دارد که چگونه  یک اشتباه ساده می تواند اینگونه بخش وسیعی از اخبار را به خود اختصاص دهد؟ شاید حافظه فراموش کار ما از یاد برده که این مسئول جوان و کم تجربه پیش از اینکه مسئول شود، در گذشته ای نه چندان دور چه افتخاراتی برای کشور، استان و همین جامعه ورزشی خودمان به یادگار گذاشته است.

متاسفانه دانسته یا ندانسته با این اشتباه کوچک و سهوی آقای مژدهی که‌ با بیان یک آمار اشتباه و اعداد و ارقام در یک برنامه زنده تلویزیونی ایجاد شده وی را مورد آماج اهانت و تمسخر قرار می‌دهیم و هرگز نمی‌خواهیم تلاش، همت و افتخارآفرینی های او را  مد نظر قرار دهیم؛ بلکه حالا که فرصتی دست داده بدون هیچ تاملی می شتابیم تا از قافله عقب نمانیم و با دستاویز قراردادن این مسئله بی ارزش، شخصیت یک انسان و متعاقب آن احساسات یک جامعه را لگد مال کنیم!

عزیزان همانگونه که آن افتخارات بزرگ فراموش شده، مطمئنا این اشتباه کوچک هم فراموش خواهد شد، ولی چرخ فلک اگر اکنون ما را در نقطه اوج قرارداده در یک چشم برهم زدنی ما را از عرش به فرش خواهد رساند! ولی سوال اینجاست که وقتی نوبت به ما رسید؛ انتظار چه بازخوردی را داریم؟!

در خاتمه بخشی از عناوین و افتخارات وی را اشاره می‌کنیم:

۱- طلای جوانان جهان آفریقای جنوبی ۷۳

۲- طلای جوانان آسیا تایوان ۷۴

۳-  برنز جوانان جهان مجارستان ۷۵

۴- برنز جوان آسیا ماکائو ۷۶

۵- برنز امیدهای جهان بلغارستان ۷۸

۶- طلای بزرگسالان جام دوستی تهران ۷۸

۷- برنز بزرگسالان جهان مسکو ۸۰

  • نویسنده : عبدالله‌ میلانچی
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران