ره نگار/ همشهریان عزیز و غیور کلانشهر رشت ما اعضای پویش جُدَر عزممان را جزم کردیم که در انتخابات پیش رو حضوری فعالانه و کنشگری مسئولانه در پیش بگیریم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ با بیانیه ی اعلامی از سوی پویش، حرکتی را شروع کردیم در جهت استفاده حداکثری از ظرفیت های قانون […]

ره نگار/ همشهریان عزیز و غیور کلانشهر رشت ما اعضای پویش جُدَر عزممان را جزم کردیم که در انتخابات پیش رو حضوری فعالانه و کنشگری مسئولانه در پیش بگیریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ با بیانیه ی اعلامی از سوی پویش، حرکتی را شروع کردیم در جهت استفاده حداکثری از ظرفیت های قانون اساسی تا گامی هرچند کوچک برای هموار کردن مسیر نظام مردم سالاری دینی برداشته باشیم.

حرکت ما از انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت تحت عنوان #خیزش_مطالبه_گری آغاز شد و به حول و قوه ی الهی و با همراهی شما عزیزان بنا داریم که این حرکت را ادامه دهیم.

گام اول، از رصد داوطلبین شورای اسلامی کلانشهر رشت آغاز شد و با تحلیل و تحقیق و سنجش و مشورت به لیستی رسیدیم که برایمان قابل دفاع است به شرح ذیل است:
*کمیسیون برنامه و بودجه و امور حقوقی*
مجید عزیزی
معصومه رجبی
عرفان ندائی
حسن کریمی کرنق
*کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و امور ورزشی*
علی احمدنیا
مجید عزیزی
معصومه رجبی
*کمیسیون عمران و حمل و نقل*
مهرداد مهرگان
سینا مقدادی
رضا رسولی
*کمیسیون معماری و شهرسازی*
رضا رسولی
سینا مقدادی
حسن کریمی کرنق
مهرداد مهرگان
*کمیسیون نظارت و حقوقی*
عرفان ندائی
حسن کریمی کرنق
مجید عزیزی
مهرداد مهرگان
*کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری *
معصومه رجبی
عرفان ندایی
رضا رسولی

تک تک افراد حاضر در لیست با وسواس و دقت خاصی نسبت به تخصص و توانایی هایشان و همچنین حسن شهرت و غیرت شهروندی انتخاب شدند.

گام دوم، امضای عهدنامه بود که به ما اجازه ی مطالبه گری میدهد. تمام داوطلبین حاضر در لیست انتخاباتی پویش، با امضای عهدنامه به ما وکالت بلاعزل دادند تا در صورت انتخاب و راه یافتن به شورای اسلامی کلانشهر رشت، در طول دوره ی چهار ساله نمایندگیشان، بعنوان نماینده مردم بتوانیم بر اعمال و رفتار آنها نظارت کنیم و با شفافیت هرچه بیشتر به شما همشهریان عزیز گزارش نماییم، این به آن معنی است که کار ما در صورت راه یابی لیست پیشنهادی پویش به شورای شهر تازه آغاز می گردد و سایت، پیج اینستاگرام و کانال تلگرام پویش بصورت کامل به پوشش فعالیتهای شورای شهر می پردازد. به همین دلیل از شما میخواهیم تا با همراهی و حمایت ما این مهم را جامه ی عمل بپوشانیم.

گام سوم، همراه سازی اعضای لیست پیشنهادی پویش بود. یعنی امضای میثاقنامه ی جمعی پویش جدر که قدم بزرگیست که میتواند بسیاری از مشکلات و معضلات شورای شهر را برطرف سازد. تمام اعضای حاضر در لیست پیشنهادی پویش جدر هم پیمان شدند که در صورت راهیابی به شورای اسلامی کلانشهر رشت با یکدیگر هماهنگ و هم صدا در جهت توسعه و آبادانی شهر رشت قدم بردارند. پیشنهاد ما به شما همشهریان عزیز اینست که به لیستها رای دهید نه به افراد. زیرا هماهنگی و همصدایی، در عین تفاوت دیدگاه ها در شورای شهر، به رشد و توسعه ی شهری میانجامد.

در نهایت از شما همشهریان عزیز میخواهیم که با حمایت از ما و رای به لیست انتخاباتی پویش جُدَر به ما قدرت و توان مطالبه گری بدهید تا بتوانیم شهری پویاتر و توسعه یافته تر، در سایه ی شورای اسلامی شهر قوی و منسجم داشته باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر به درگاه های ارتباطی ما مراجعه فرمایید:

آدرس سایت: www.pjdr.ir
پیج اینستاگرام: instagram.com/pjdr.ir
کانال تلگرام: t.me/pjdr_ir

با توکل به خداوند، برای مردم، به سوی پیشرفت و موفقیت

*محمد مهدی شیاسی ارانی*
*دبیر پویش جوانان و دانشجویان رشت*