پیام فرمانده سپاه قدس گیلان به مناسبت فرا رسیدن ۲۶ مرداد روز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی
پیام فرمانده سپاه قدس گیلان به مناسبت فرا رسیدن ۲۶ مرداد روز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

ره نگار/ فرمانده سپاه قدس گیلان به مناسبت فرا رسیدن ۲۶ مرداد روز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی پیامی صادر کرد: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ متن پیام به شرح ذیل است: آزادگان ارزشمندترین سرمایه برای ادامه آرمان ‌ها و اهداف امام راحل و شهیدان والامقام هستند که در طول دوران دفاع مقدس […]

ره نگار/ فرمانده سپاه قدس گیلان به مناسبت فرا رسیدن ۲۶ مرداد روز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی پیامی صادر کرد:
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ متن پیام به شرح ذیل است:
آزادگان ارزشمندترین سرمایه برای ادامه آرمان ‌ها و اهداف امام راحل و شهیدان والامقام هستند که در طول دوران دفاع مقدس با افتخار و سرافرازی از میهن اسلامی ایران دفاع کردند.
۲۶ مرداد سال ۱۳۶۹، آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و روز سراسر افتخاری است که بر صفحات زرین انقلاب مزین گردیده و یادآور ایام معطر به عطر حضور دوباره دلیرمردانی است که بوی شهیدان را با خود داشتند.
۲۶ مرداد یادآور حماسه و فداکاری افرادی است که درد فراق و دوری را به جان خریده و در برابر همه ناجوانمردی‌های دشمنان و از شکنجه‌های مزدوران بعثی هراسی به خود راه ندادند.
آری فرزندان غیور ایران همیشه سربلند، صبور و راضی به قضای الهی با سینه‌هایی فراخ‏تر از اقیانوس‌ها از همه‌جا و همه‌کس بریده و به خدا پیوستند و عزتی ارزشمند را به جهانیان نمایاندند.
این‌جانب فرارسیدن این روز عزیز را به همه ملت بزرگ ایران، به آزادگان عزیز سرافراز و خانواده‌های مکرمشان تبریک می‌گویم.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان

  • منبع خبر : روابط عمومی سپاه قدس استان گیلان