پیام رئیس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت روز خبرنگار
پیام رئیس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت روز خبرنگار
ره نگار/رئیس شورای اسلامي شهر رشت به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار طی پیامی اظهار کرد: هفدهم مرداد ماه به یادمان سالروز شهادت خبرنگار شریف ایران اسلامی شهید محمود صارمی به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است.

ره نگار/رئیس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار طی پیامی اظهار کرد: هفدهم مرداد ماه به یادمان سالروز شهادت خبرنگار شریف ایران اسلامی شهید محمود صارمی به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛  محمدحسین واثق کارگرنیا بیان کرد: خبرنگاران طلایه داران اطلاع رسانی هستند که با قلم صادق و شیوای خود به کلمات جان بخشیده و حماسه ها می آفرینند.

وی در ادامه این پیام می افزاید: شورای ششم رشت از همان ابتدای شروع فعالیتش با نگاه حمایتی نسبت به رسانه ها، تلاش کرد تا در حد توان قدردان تلاش های صادقانه فعالان این حوزه که به دور از هر گونه جناح بندی، سیاسی بازی و با هدف اعتلای شهر قلم می زنند باشد.

روز خبرنگار را محضر تمامی فعالان این حوزه بالاخص خبرنگاران خدومی که پوشش اخبار مجموعه شورا و شهرداری رشت را عهده دار هستند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم و برای این راویان حقیقت ، سلامتی و توفیقات روز افزون از درگاه باریتعالی مسئلت دارم.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت