پیام رئیس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
پیام رئیس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
ره نگار/ رییس شورای اسلامی شهر رشت در پیامی به مناسبت 27 اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات آورده است: یقینا در دنیای امروز که به عصر ارتباطات شناخته می شود، روابط عمومی ها به عنوان ویترینی برای عرضه اقدامات و نشان دادن فعالیت های هر مجموعه ای نقش سازنده و تاثیر گذاری دارند.

ره نگار/ رییس شورای اسلامی شهر رشت در پیامی به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات آورده است: یقینا در دنیای امروز که به عصر ارتباطات شناخته می شود، روابط عمومی ها به عنوان ویترینی برای عرضه اقدامات و نشان دادن فعالیت های هر مجموعه ای نقش سازنده و تاثیر گذاری دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ رییس شورای اسلامی شهر رشت در پیامی به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات آورده است: یقینا در دنیای امروز که به عصر ارتباطات شناخته می شود، روابط عمومی ها به عنوان ویترینی برای عرضه اقدامات و نشان دادن فعالیت های هر مجموعه ای نقش سازنده و تاثیر گذاری دارند و توانمندی ها، خلاقیت و تلاش های این حوزه می تواند در تحقق اهداف هر سازمان و دستگاهی بسیار موثر باشد.

روابط عمومی ها با توجه و تکیه به اصل صداقت، تعهد و با تلاشی سازنده می توانند در جلب اعتماد مردم با هدف ارائه خدمات مطلوبتر و رفع نیازها و همچنین همراهی سازنده با مجموعه مدیریتی نقش تاثیر گذاری ایفا کنند.

این روز را به تمامی فعالان حوزه ارتباطات و روابط عمومی تبریک عرض می نمایم و امیدوارم در ادامه مسیر ، همچون گذشته پُر تلاش و موفق باشند.

محمد حسین واثق کارگرنیا
رئیس شورای اسلامی شهر رشت

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران