پیام رئیس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت سالروز میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار
پیام رئیس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت سالروز میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار
ره نگار/ سوم شعبان مصادف با سالروز فرخنده میلاد با سعادت سومین امام و پیشوای مسلمانان جهان حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار است.

ره نگار/ سوم شعبان مصادف با سالروز فرخنده میلاد با سعادت سومین امام و پیشوای مسلمانان جهان حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ امام حسین (ع) بزرگ پاسدار اسلام که برای حفظ و احیای دین و فریضه امر به معروف و نهی از منکر جان خود و یارانشان را نثار کردند تا برای همیشه اسلام از گزند کفار در امان بماند.

به راستی نامگذاری سالروز میلاد امام حسین (ع) به نام روز پاسدار بسیار زیبنده و شایسته است.

پاسداری یک آرمان بزرگ و بدون شک پاسداران غیور، متعهد و ولایتمدار ایران اسلامی با اعتقادات قلبی و عملی به اسلام و ولایت فقیه همواره در مسیر حفظ ارزش‌های اسلام و انقلاب، علمداران جان بر کف و آماده به خدمت بوده و هستند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با هدف والا و مقدس در کنار پرورش نیروهای انقلابی و جان بر کف و با بهره مندی از سالها تجربه و دانش، امروز به عنوان دژی عظیم و غیر قابل نفوذ به خار چشم تمامی دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب تبدیل شده و موجب هراس تمامی مستکبرین جهان که به خیال واهی خود سودای تسلط بر ایران را در سر می پرورانند، شده است.

مزدوران خارجی و خودفروختگان داخلی با دسایس مختلف در تلاشند تا نام سپاه و پاسدار را به هر نحوی کم رنگ تر و به انزوا بکشانند و با اقداماتی از جمله قرار دادن عنوان سپاه و برخی از فرماندهان دلاور و شریف سپاه در لیست تحریم ها، به دنبال تحقق اهداف شومشان هستند که البته به حول و قوه الهی و عنایات خاصه امام زمان (عج) و همچنین رهبری های داهیانه مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای و هوشیاری ملت غیور ایران و پشتکار و غیرت و همیتی که در بین نیروهای مخلص و ولایتمدار پاسدار وجود دارد، تا کنون نتوانسته اند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند و یقینا پس از این نیز نخواهند توانست.

سوم شعبان مصادف با سالروز میلاد با سعادت پاسدار بزرگ اسلام آقا اباعبدالله الحسین (ع) را محضر تمامی ملت شریف ایران بالاخص سبز جامگان دلاور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم و برای تمامی نیروهای مخلص و ولایتمدار پاسدار از درگاه باریتعالی عزت روز افزون و موفقیت بیش از پیش در مسیر پیش رو مسئلت دارم.

محمد حسین واثق کارگرنیا
رئیس شورای اسلامی شهر رشت

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران