پیام تسلیت وزیر اقتصاد در پی درگذشت دو خبرنگار
پیام تسلیت وزیر اقتصاد در پی درگذشت دو خبرنگار

ره نگار/ دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی درگذشت دو تن از خبرنگاران خبرگزاری های ایسنا و ایرنا در حادثه واژگونی اتوبوس در استان آذربایجان غربی را به خانواده آنان و جامعه رسانه ای کشور تسلیت گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ وزیر اقتصاد در این پیام، ضمن ابراز تأسف بسیار […]

ره نگار/ دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی درگذشت دو تن از خبرنگاران خبرگزاری های ایسنا و ایرنا در حادثه واژگونی اتوبوس در استان آذربایجان غربی را به خانواده آنان و جامعه رسانه ای کشور تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ وزیر اقتصاد در این پیام، ضمن ابراز تأسف بسیار از درگذشت دو خبرنگار حوزه محیط زیست خبرگزاری های ایسنا و ایرنا، این ضایعه را به خانواده های آنان و جامعه رسانه ای کشور تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومان علو درجات الهی و برای بازماندگان صبر جزیل مسألت نموده است.

همچنین دژپسند برای مصدومان این حادثه نیز آرزو نموده است هر چه سریعتر سلامتی خود را بازیافته و به آغوش خانواده خود بپیوندند.

در ادامه وزیر اقتصاد از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز خواسته است در اسرع وقت پیگیری لازم را برای حداکثر مساعدت در ارائه خدمات بیمه ای به خبرنگاران حادثه دیده به انجام رساند.

  • منبع خبر : پایگاه خبری بانک مسکن (هیبنا) به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)