پیام تبریک مهندس رنجبر شهردار املش به منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر
پیام تبریک مهندس رنجبر شهردار املش به منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر

ره نگار/ مهندس رنجبر شهردار املش در پیامی به منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ متن پیام بدین شرح است: بسمه تعالی به لطف و یاری خداوند متعال سیزدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با مشارکت پرشور آحاد ملت […]

ره نگار/ مهندس رنجبر شهردار املش در پیامی به منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

به لطف و یاری خداوند متعال سیزدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با مشارکت پرشور آحاد ملت بزرگوار ایران و علی الخصوص مردم همیشه در صحنه املش برگزار گردید.

این حماسه سیاسی و اجتماعی و  حضور مقتدرانه نه تنها زمینه‌ساز اقتدار ملی و عقب نشینی دشمنان  نظام و انقلاب بوده بلکه راه‌‌گشای توسعه و پیشرفت کشور و اعتماد سازی حداکثری میان مردم و مسئولین خواهد بود.

اینجانب از تمام نامزدهای ششمین دوره شورای اسلامی شهر املش که در این عرصه حضور یافتند تقدیر و تشکر نموده و ضمن تقدیر و سپاس از اعضای محترم دوره‌ی پنجم، تبریک صمیمانه خود را به شما منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر املش، اعلام می‌دارم و امیدوارم در سایه هم افزایی و تعامل متقابل میان خادمین مردم در نهاد شورا اسلامی شهر و شهرداری، بتوانیم به سمت تحقق اهداف متصور در سند چشم انداز توسعه شهری گام برداریم.

ناصر رنجبر-شهردار املش

  • منبع خبر : روابط عمومی شورای شهر و شهرداری شهرستان املش