پیام تبریک مدیرکل بهزیستی گیلان به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی
پیام تبریک مدیرکل بهزیستی گیلان به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

ره نگار/ مدیرکل بهزیستی استان گیلان ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه ماه محرم و قبولی عزاداریها با صدور پیامی ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان را به میهن اسلامی تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد بسم الله الرحمن الرحیم بیست و ششم مرداد سالروز بازگشت […]

ره نگار/ مدیرکل بهزیستی استان گیلان ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه ماه محرم و قبولی عزاداریها با صدور پیامی ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان را به میهن اسلامی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و ششم مرداد سالروز بازگشت غروز آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است، روز سراسر افتخاری که بر صفحات زرین انقلاب حک شدو یاد آور ایامی است پر از شور وشادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی که عطر شهیدان را با خود داشتند.

قفس تنگ اسارت نه تنها کبوتران ایثار و رشادت را از پای نیانداخت، بلکه آنان را آبدیده و سفیران سربلند ایران اسلامی نمود تا صدای آزادگی و آزادیخواهی و مبارزه با ظلم و سرسپردگی را از همان سیاه چال های بعثی به گوش جهانیان برسانند.

خاطره از دست دادن همسنگران و هم رزمانشان در جبهه ها و شنکنجه های تمام نشدنی بعثی های جنایتکار هیچ گاه آرمانشان را تزلزلی نبخشید و غنیمت و فرصتی شد تا امروز شاهد آزادی، امنیت و سربلندی و افتخار ایران اسلامی باشیم.

اینجانب این ایام سعید و سالروز این خاطره بزرگ را به رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، ملت شریف ایران، ایثارگران، جانبازان، خانواده معظم شهدا و تمامی آزادگان سرافراز این سرو قامتان صبر و استقامت تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

  • منبع خبر : روابط عمومی بهزیستی استان گیلان