پیام تبریک مدیرکل بنیاد مسکن گیلان به مناسبت روز دهیار
پیام تبریک مدیرکل بنیاد مسکن گیلان به مناسبت روز دهیار
ره نگار/ به مناسب 14 تیر روز دهیار مهندس دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با ارسال پیام این روز را تبریک گفت.

ره نگار/ به مناسب ۱۴ تیر روز دهیار مهندس دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با ارسال پیام این روز را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ متن پیام بدین شرح است:

چهاردهم تیر ماه روز دهیار  نقطه عطفی در تاریخ مدیریت روستایی ایران و سر فصل جدیدی در مدیریت روستایی مبتنی بر مشارکت روستائیان در اداره امور روستا  محسوب می شود. مدیریت نوین روستایی که در امتداد  نظام مردم سالاری دینی و حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش ظهور یافته است. بی تردید نامگذاری یک روز در تقویم کشوری بدین نام، نشان‌دهنده شأن، منزلت و نیز جایگاه ویژه دهیار درحوزه مدیریت روستایی، ایجاد محیط امن و توأم با آرامش، به واسطه خدمات مطلوب و بی‌منت است.

دهیار در چارچوب وظایف و مأموریت های توسعه محورانه خود با جلب مشارکت مردم و استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های محلی و حمایت نظام مقدس جمهوری اسلامی تحولات شگرفی را در توسعه فضای کالبدی روستاها، هماهنگی فعالیتهای دستگاههای اجرایی و توسعه فرهنگی روستا به وجود آورده است.

اینجانب بدینوسیله ضمن تبریک این روز، از خدمات خالصانه دهیاران، کارکنان پرتلاش و خدوم دهیاری‌های استان گیلان تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند سبحان توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت دارم.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران