پیام تبریک مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به مناسبت روز خبرنگار
ره نگار/ مهندس حامد دائمی _مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار پیام تبریک صادر نمود.

ره نگار/ مهندس حامد دائمی _مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار پیام تبریک صادر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در متن پیام آمده است؛

فرارسیدن ۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را به جنابعالی و تمامی صاحبان اندیشه و قلم، پیشگامان و تلاشگران عرصه خبر و رسانه، و جامعه اطلاع رسانی استان گیلان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. بدون تردید حفظ و ارتقای جایگاه خطیر خبر و قلم درجهت تعمق اطلاع رسانی و ترویج و نهادینه کردن فضائل مدنی و اخلاقی در جامعه از سیاست ها و برنامه های محوری نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد. از تلاش و همراهی اصحاب رسانه در انعکاس اخبار فعالیت ها و خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان – حساب ۱۰۰حضرت امام (ره) تقدیر و تشکر نموده و از درگاه ایزدمنان برای همه اصحاب قلم و خبرکه در مسیر ترویج و صیانت از ارزشهای انقلاب اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) در سال مهار تورم و رشد تولید تلاش می کنند، آرزوی توفیق روزافزون در انجام مطلوب مسئولیت ها و رسالت ها را دارم

  • منبع خبر : روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان