پیام تبریک سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان به مناسبت فرارسیدن روز پزشک
پیام تبریک سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان به مناسبت فرارسیدن روز پزشک

ره نگار/ دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان طی پیامی اول شهریور سالروز ولادت حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک را به جامعه پزشکی که ایثارگرانه در ارتقاء سلامت جامعه و مبارزه با کووید ۱۹ تلاش می کنند تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در بخشی از این پیام آمده […]

ره نگار/ دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان طی پیامی اول شهریور سالروز ولادت حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک را به جامعه پزشکی که ایثارگرانه در ارتقاء سلامت جامعه و مبارزه با کووید ۱۹ تلاش می کنند تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در بخشی از این پیام آمده است: امیدامروز جامعه در پاندمی بزرگ و وحشت آور کووید ۱۹، پزشکان پاک نهاد و نیکو سرشتی هستندکه به پشتوانه توانایی و دانایی علمی در بهبود و سلامت بیماران نیازمند، مجدانه و ایثارگرانه تلاش می نمایند.
پزشکان والامقامی که علاوه بر حضور درصحنه مبارزه با کووید ۱۹ در راستای سیاستهای دولت و سازمان تامین اجتماعی در اجرای طرح مهم نسخه الکترونیک با وجود مشکلات و کمبودها، برگ زرین دیگری در تاریخ پزشکی کشور ثبت نمودند.
سالروز تولد حکیم ابوعلی سینا که به نام و یاد آن بزرگوار به عنوان روز پزشک نامگذاری گردیده است فرصتی است برای قدردانی از تلاش ها ی شما پزشکان والامقام که بی وقفه به امر درمان بیماران اشتغال دارید.

  • منبع خبر : روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان