پیام تبریک رییس شورای شهر رشت به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی
پیام تبریک رییس شورای شهر رشت به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی
ره نگار/ رئیس شورای شهر رشت در پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را گفت.

ره نگار/ رئیس شورای شهر رشت در پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در این پیام آمده است:

فرزندان غیور ایران اسلامی در لباس پُر افتخار نیروی مقتدر انتظامی همواره اثبات کردند که برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارزش های والای آن همواره آماده ایثار و شهادت هستند.

نیروهای انتظامی اعم از کمیته های انقلاب اسلامی، شهربانی و ژاندارمری از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ‌و در دوران هشت سال دفاع مقدس و پس از آن تا کنون برای حفظ تمامیت ارضی کشور عزیزمان و مبارزه با قاچاقچیان و اشرار و مُخلین امنیت و اقتدار کشور، لحظه ای درنگ نکرده و شهدا و جانبازان فراوانی را تقدیم نظام و ملت عزیز کرده اند.

رهبر معظم انقلاب درباره نقش مهم نیروی انتظامی در حفظ امنیت کشور فرمودند: نیروی انتظامی یکی از ستون های استوار امنیت در کشور است.

دلاورمردان و شیرزنان نیروی انتظامی پس از پیروزی انقلاب با اقتداء به پیر مرادشان

خمینی کبیر (ره) و پس از آن با تبعیت از رهبر بزرگ انقلاب حضرت امام خامنه ای، مقتدرانه در برابر تمامی حملات، فشارها و تهمت ها ایستادگی کرده و خم به ابرو نیاورده اند.

هفته نیروی انتظامی را محضر فرزندان این آب و خاک که مُلبس به این لباس مقدس و پُر افتخار مشغول خدمت به هم میهنانشان هستند تبریک عرض می نمایم و حضور سی ساله در جمع خانواده بزرگ و ایثارگر نیروی انتظامی را برای خود افتخار و عنایتی بزرگ از سوی باریتعالی می دانم.

محمد حسین واثق کارگرنیا – رئیس شورای اسلامی شهر رشت

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران