پیام تبریک رییس ستاد مردمی گام دوم آیت الله رئیسی در گیلان به مناسبت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات
پیام تبریک رییس ستاد مردمی گام دوم آیت الله رئیسی در گیلان به مناسبت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

ره نگار/ رییس ستاد مردمی گام دوم آیت الله رئیسی در گیلان به مناسبت مشارکت حداکثری مردم در عرصه انتخابات و پیروزی رییس جمهور منتخب در انتخابات خرداد ماه سالجاری ریاست جمهوری، پیام تبریک صادر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در متن این پیام آمده است؛ بار دیگر ملت غیور، سرافراز و ولایت […]

ره نگار/ رییس ستاد مردمی گام دوم آیت الله رئیسی در گیلان به مناسبت مشارکت حداکثری مردم در عرصه انتخابات و پیروزی رییس جمهور منتخب در انتخابات خرداد ماه سالجاری ریاست جمهوری، پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در متن این پیام آمده است؛

بار دیگر ملت غیور، سرافراز و ولایت مدار ایران اسلامی در لبیک به رهبر فرزانه انقلاب و میثاق با شهدا، با مشارکت حداکثری خود در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا حماسه بزرگ دیگری را رقم زدند.

ملت ایران این بار هم با به نمایش گذاشتن بلوغ سیاسی و مشارکت حداکثری در صحنه انتخابات پاسخی محکم به دشمنان نظام دادند.

ملتی که در راه دفاع از اسلام، آرمان های امام و انقلاب و همچنین دفاع از ناموس خود شهدای زیادی را تقدیم کردند هرگز اجازه نخواهند داد دشمنان در آن سوی مرزها برای نظام و ملت تصمیم گیری کنند.

ضمن تبریک این حماسه بزرگ به پیشگاه مقام معظم رهبری مدظله العالی و ملت غیور و بصیر ایران بدین وسیله برای آیت الله رئیسی رییس جمهور منتخب ملت ایران، توفیقات روزافزون را در تحقق آرمان های امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی ذیل توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسئلت می نمایم.

محمدپورپیر

رئیس ستاد مردمی گام دوم آیت الله رئیسی در استان گیلان

 

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران