پیام‌ تبریک مجید عزیزی به استاندار جدید گیلان
پیام‌ تبریک مجید عزیزی به استاندار جدید گیلان

ره نگار/ مجید عزیزی، رییس شورای اسلامی شهرستان رشت و نایب رییس شورای شهر رشت در پیامی انتخاب اسدالله عباسی را به عنوان استاندار جدید گیلان تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در پیام مجید عزیزی آمده است: برادر ارجمند جناب آقای اسدالله عباسی با احترام؛ انتصاب جنابعالی را به عنوان استاندار […]

ره نگار/ مجید عزیزی، رییس شورای اسلامی شهرستان رشت و نایب رییس شورای شهر رشت در پیامی انتخاب اسدالله عباسی را به عنوان استاندار جدید گیلان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در پیام مجید عزیزی آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای اسدالله عباسی با احترام؛ انتصاب جنابعالی را به عنوان استاندار استان گیلان در دولت سیزدهم که با رویکرد مردمی و انقلابی به دنبال تحقق آرمان های اصیل انقلاب است تبریک عرض نموده و‌ امیدوارم با عنایت خداوند متعال و با توجه به سوابق ارزنده مدیریتی شما بعنوان یک استاندار بومی شاهد ارتقا شاخص های توسعه و استفاده از همه ظرفیت های موجود استان گیلان باشیم و زمینه رضایت مندی هرچه بیشتر گیلانیان عزیز در همه حوزه های اقتصادی، سیاسی و‌ اجتماعی فراهم شود.

اینجانب ضمن تبریک مجدد، برای جنابعالی سربلندی و توفیقات روزافزون در خدمتگزاری به مردم غیور استان گیلان را از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.

با احترام؛ مجید عزیزی

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران