پویش جشن عاطفه ها به میعادگاه های نماز جمعه رسید / مشارکت مردمی در پویش جشن عاطفه‌ها 
پویش جشن عاطفه ها به میعادگاه های نماز جمعه رسید / مشارکت مردمی در پویش جشن عاطفه‌ها 
ره نگار/ در آستانه فرا رسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی، پویش جشن عاطفه‌ها در سراسر کشور بویژه استان گیلان برپا گردیده که مشارکت همه آحاد مردم در این پویش را شاهد هستیم. 

ره نگار/ در آستانه فرا رسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی، پویش جشن عاطفه‌ها در سراسر کشور بویژه استان گیلان برپا گردیده که مشارکت شهردار رشت، اعضای شورا و همه آحاد مردم در این پویش را شاهد هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ آیت الله رسول فلاحتی “نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت” نیز در حاشیه آئین عبادی سیاسی نماز جمعه، با حضور در پایگاه جمع آوری کمک های مردمی، در جشن عاطفه ها مشارکت کرد.

همچنین عباس اهرابی “مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان” در سخنرانی پیش از خطبه، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات این نهاد در طی سال، به تبیین برنامه ها و خدمات کمیته امداد در راستای حمایت از دانش آموزان نیازمند پرداخت.

گفتنی است، در راستای برگزاری پویش جشن عاطفه ها، ایستگاه جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردم خیّر و نیکوکار استان گیلان در میادین اصلی شهر و مصلاهای نماز جمعه به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) برپا شد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران