پایگاه های ۱۳ و ۱۴ اورژانس شهر رشت افتتاح شدند
پایگاه های ۱۳ و ۱۴ اورژانس شهر رشت افتتاح شدند
ره نگار/ پایگاه های ۱۳ و ۱۴ اورژانس شهر رشت افتتاح شدند. 

ره نگار/ پایگاه های ۱۳ و ۱۴ اورژانس شهر رشت افتتاح شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دو پایگاه “شهدای سلامت” و “مجتمع دانشگاهی لاکان” شهر رشت با حضور دکتر عقیل قلی پور، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی، دکتر جمشید محمدی رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی گیلان، دکتر روشنفکر، مدیر درمان دانشگاه، نصیرزاده مدیر روابط‌ عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از معاونین و مسئولین ستادی اورژانس پیش بیمارستانی گیلان افتتاح شد.

در حاشیه این آیین، دکتر قلی پور از تلاش های اورژانس گیلان و واحد پایش مراقبت های بیمارستانی بویژه دکتر محمدی ریاست این مجموعه قدردانی کرد.
معاون درمان علوم پزشکی گیلان همچنین راه اندازی پایگاه اورژانس مجتمع دانشگاهی لاکان رشت در مدت زمان کوتاه را اقدامی ارزشمند دانست و گفت: این مرکز می‌تواند منشأ خدمات قابل توجه و مفیدی در خط مقدم درمان باشد.

وی افزود: حضور یک سیستم درمانی در این مجموعه و در این منطقه بسیار ضروری بوده و امیدواریم که برای مردم منطقه و مسافران عزیز مفید به فایده باشد.

دکتر جمشید محمدی رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی گیلان نیز ضمن تقدیر از معاونت درمان و مجموعه دانشگاه و همچنین عوامل پرتلاش اورژانس در راستای آماده سازی سریع پایگاه در مجتمع دانشگاهی لاکان اظهار داشت: حضور اورژانس علاوه بر پوشش جاده ای منطقه پرتردد و تصادف خیز، می تواند به دلیل بعد مسافت نسبت به شهر برای دانشجویان و اساتید مجموعه سایت لاکان نیز آرامش و آسایش روانی به همراه داشته باشد.

گفتنی است، پایگاه شماره ۱۳ ( شهدای سلامت) در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شهدای سلامت رشت و پایگاه شماره ۱۴ در مجتمع دانشگاهی علوم پزشکی لاکان رشت گشایش یافتند.
با افتتاح این دو واحد عملیاتی و درمانی، تعداد پایگاه های اورژانس استان به ۸۲ پایگاه افزایش یافت.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران