پایان کار فروشنده مواد مخدر در صومعه‌سرا 
پایان کار فروشنده مواد مخدر در صومعه‌سرا 
ره نگار/ فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر و کشف بيش از 3 کیلوگرم تریاک از منزل وی در این شهرستان خبر داد.

ره نگار/ فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر و کشف بیش از ۳ کیلوگرم تریاک از منزل وی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرهنگ “امیر وهاب زاده” با بیان اینکه مواد مخدر ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی است و این موضوع لزوم توجه ویژه نهادهای مربوطه در راستای برخورد با این پدیده شوم را دو چندان می‌سازد، اظهار داشت: مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از اعتیاد همواره در اولویت ماموریت‌های پلیس قرار دارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در پی دریافت خبر فعالیت فردی در امر فروش مواد مخدر در صومعه‌سرا، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام اقدامات نامحسوس و تحقیقات به عمل آمده پس از اطمینان از صحت موضوع، متهم مورد نظر و محل سکونت وی را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان صومعه‌سرا از دستگیری متهم مورد نظر با هماهنگی قضائی در منزلش خبر داد و بیان داشت: در بازرسی از منزل این فرد، ۳ کیلو و ۱۱۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و یک دستگاه ترازوی توزین کشف شد.

این مقام انتظامی گفت: متهم ۷۴ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ وهاب‌زاده در پایان با اعلام اینکه مهمترین شرط پایداری امنیت در هر جامعه‌ای، مشارکت مردم با پلیس است از شهروندان خواست در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

  • منبع خبر : پایگاه خبری پلیس گیلان