پاکسازی زباله از حاشیه راههای اصلی شهرستان رودبار
پاکسازی زباله از حاشیه راههای اصلی شهرستان رودبار

ره نگار/ حاشیه راههای شهرستان رودبار در هفته محیط زیست از زباله پاکسازی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ علی فرهی سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته محیط زیست طی هماهنگی های به عمل آمده با اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای […]

ره نگار/ حاشیه راههای شهرستان رودبار در هفته محیط زیست از زباله پاکسازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ علی فرهی سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته محیط زیست طی هماهنگی های به عمل آمده با اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان، حاشیه راههای اصلی این شهرستان از وجود زباله و نخاله های ساختمانی پاکسازی گردید.

وی گفت: متاسفانه پرت کردن زباله های پلاستیکی توسط سرنشینان خودروها و ریختن نخاله های ساختمانی در حاشیه جاده ها تبدیل به یک امر عادی گردیده که منظره ناخوشایند و تصویر بدی را در نظر رهگذران مجسم می نماید.
فرهی با بیان اینکه بحث مدیریت پسماند در کشورمان تبدیل به یک معضل شده عنوان کرد: مشارکت مردمی و تغییر نگرش مردم به پسماند و اصلاح الگوی مصرف بهترین راه حل برای برون رفت از از این معضل می‌باشد و مردم با اجرای طرح تفکیک زباله می‌توانند گام موثر و بلندی در این خصوص بردارند.

  • منبع خبر : روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان گیلان