ره نگار/ عموم ردیف‌های بودجه‌ای سپاه به نام شهدای گرانقدر نام­گذاری شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در سال ١٣٩٨ هم­زمان با شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی لایحه بودجه سال ١٣٩٩ در مجلس شورای اسلامی در حال رسیدگی بود که دو ردیف به‌ ­شرح زیر در بودجه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به […]

ره نگار/ عموم ردیف‌های بودجه‌ای سپاه به نام شهدای گرانقدر نام­گذاری شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در سال ١٣٩٨ هم­زمان با شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی لایحه بودجه سال ١٣٩٩ در مجلس شورای اسلامی در حال رسیدگی بود که دو ردیف به‌ ­شرح زیر در بودجه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تصویب رسید:
۱-  ردیف ١١١٣٧٧ با عنوان: طرح شهید سلیمانی (پیشرفت و آبادانی دهستان­ها)
۲-  ردیف ١١١٣٩٨ با عنوان: بنیاد فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی
ردیف‌­های مذکور در صفحات ١٠٨ و ١٠٩ قانون بودجه سال ١٣٩٩ (ماده واحده و جداول کلان منابع و مصارف) درج و منتشر شده است.
این دو ردیف مشابه سایر ردیف‌­های مربوط به ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لایحه بودجه سال ١۴٠٠ نیز تکرار و به مجلس شورای اسلامی ارسال شده است.
لازم به توضیح است که عموم ردیف‌های بودجه‌ای سپاه به نام شهدای گرانقدر نام­گذاری شده است. لذا دستگاه اجرایی دو ردیف یاد شده با نام “شهید حاج قاسم سلیمانی” ستاد مشترک سپاه پاسداران بوده و ربط دادن آن به خانواده معزز سردار دل­ها گناه بزرگی است که عده‌­ای با اغراض سیاسی از خالی بودن ذهن مردم از اعداد و ارقام بودجه سوءاستفاده می‌­نمایند.
  • منبع خبر : خبرگزاری خبرآنلاین