١١١ نفر در طرح کنترل کرونا در مبادی مرزی در گیلان تب سنجی شدند
١١١ نفر در طرح کنترل کرونا در مبادی مرزی در گیلان تب سنجی شدند

ره نگار/ مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: از ۲۵ اسفند تاکنون ١١١ نفر در طرح کنترل کرونا در مبادی مرزی در پایانه مرزی آستارا تب سنجی شدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سیاوش غلامی اظهار داشت: از این تعداد ۶۵ نفر مرد و ۴۶ نفر زن هستند. وی با بیان اینکه پنج مورد […]

ره نگار/ مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: از ۲۵ اسفند تاکنون ١١١ نفر در طرح کنترل کرونا در مبادی مرزی در پایانه مرزی آستارا تب سنجی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سیاوش غلامی اظهار داشت: از این تعداد ۶۵ نفر مرد و ۴۶ نفر زن هستند.

وی با بیان اینکه پنج مورد تست PCR برای سه مرد و یک زن انجام گرفته شد، خاطر نشان کرد: توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده نیز بین برخی مسافران توزیع شده است.

غلامی یادآور شد: طرح کنترل کرونا در مبادی مرزی تا پانزدهم فروردین با حضور ۲۲ نفر از امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در یک منطقه مرزی استان گیلان در آستارا “پایانه مرزی” این شهرستان ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: در اجرای این طرح امدادگران و نجاتگران جمیعت هلال احمر در کنار نیروهای بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در انجام تست کرونا اقدام خواهند کرد.

مدیرعامل هلال احمر گیلان بیان داشت: در اجرای طرح کنترل مبادی مرزی در مرز آستارا محلی برای قرنطینه افراد در صورت مثبت شدن تست کرونا آنان در نظر گرفته شده است.

گفتنی است جمعیت هلال احمر گیلان ۱۴ هزار و ۳۶ عضو و داوطلب دارد.

  • منبع خبر : روابط عمومی هلال احمر گیلان