ورود افشین ناظمی با انگیزه توسعه رشت و پارلمان شهری
ورود افشین ناظمی با انگیزه توسعه رشت و پارلمان شهری

ره نگار/ افشین ناظمی مربی و پیشکسوت فوتبال گیلان به کارزار انتخابات شورای اسلامی شهر رشت ورود کرده است. به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ افشین ناظمی مربی و پیشکسوت نام آشنا و معروف گیلان برای حضور در انتخابات شورای اسلامی رشت اعلام آمادگی کرده و از جمله کاندیداهایی است که صلاحیت ورود به […]

ره نگار/ افشین ناظمی مربی و پیشکسوت فوتبال گیلان به کارزار انتخابات شورای اسلامی شهر رشت ورود کرده است.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ افشین ناظمی مربی و پیشکسوت نام آشنا و معروف گیلان برای حضور در انتخابات شورای اسلامی رشت اعلام آمادگی کرده و از جمله کاندیداهایی است که صلاحیت ورود به بحث انتخابات وی تایید شده است.
مرد فوتبالی گیلان متولد ۱۳۴۹ است و در سوابق فعالیت های خود بازیکن و کاپیتان تیم پگاه گیلان، سرمربی، سرپرست و مدیر عامل تیم های فوتبال داماش ،سپیدرود و شهرداری فومن، بازیکن اسبق تیم ملی جوانان ایران (حاضر در مسابقات آسیایی سال ۱۳۶۶) ، بازیکن اسبق تیم های سپیدرود و استقلال رشت، مربی سابق باشگاه داماش گیلان در لیگ برتر را دارد.
همچنین افشین ناظمی بازنشسته شهرداری رشت می باشد و در کارنامه کاری خود ۸ سال عنوان معاونت ورزشی سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری رشت را دارد و سه سال نیز مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری رشت بوده است.
” ناظمی ” انگیزه خود از کاندیداتوری در انتخابات پارلمان شهری را احساس تکلیف و علاقه به توسعه رشت در همه حوزه ها به عنوان یک شهر پویا، با قدمت و دارای جایگاه ویژه بیان می کند.
لازم بذکر است حوزه مدیریت شهری جایگاهی است که هر فرد تاثیر گذار معتقد به نظام مقدس جمهوری اسلامی با سابقه فعالیت اجرایی، فرهنگی، ورزشی، مدیریتی و … می تواند خود را در بوته آزمایش شهروندان برای برگزیده شدن در انتخابات پارلمان شهری قرار دهد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران