ورزش و فرهنگسازی آن نقش موثری در توانمندی جامعه هدف دارد
ورزش و فرهنگسازی آن نقش موثری در توانمندی جامعه هدف دارد

ره نگار/ دکتر حسین نحوی نژاد رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان و مدیر کل بهزیستی گیلان گفت: درصدد هستیم تا زمینه را برای مشارکت اسپانسرها و خیرین جهت استقلال مالی هیئت فراهم نماییم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ نخستین نشست هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان گیلان با حضور […]

ره نگار/ دکتر حسین نحوی نژاد رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان و مدیر کل بهزیستی گیلان گفت: درصدد هستیم تا زمینه را برای مشارکت اسپانسرها و خیرین جهت استقلال مالی هیئت فراهم نماییم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ نخستین نشست هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان گیلان با حضور دکتر حسین نحوی نژاد رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان و مدیر کل بهزیستی، عبدالله پاکاری عضو هیئت رئیسه و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر اعضا برگزار گردید.

در ابتدای نشست ضمن یادآوری و گرامیداشت زحمات و خدمات مسئولین سابق هیئت، مقرر شد در جلسه آینده از آنان تقدیر گردد.

دکتر نحوی نژاد ضمن بیان اقداماتی که از زمان تصدی هیئت صورت گرفته، افزود: درصدد هستیم تا زمینه را برای مشارکت اسپانسرها و خیرین جهت استقلال مالی هیئت فراهم نماییم.

وی با اشاره به نقشی که دو سازمان بهزیستی و بنیاد شهید در تکریم افراد دارای معلولیت و جانبازان دارند بیان کرد: بهزیستی و بنیاد اشتراکات اجرایی و عملیاتی زیادی در حوزه خدمت رسانی به اقشار جامعه ی هدف دارند.

رئیس هیئت جانبازان و معلولین استان گیلان با اشاره به نقش و اهمیت ورزش و فرهنگ سازی در سلامت و گرایش بیشتر افراد دارای معلولیت و جانبازان بیان داشت: امیدوارم با تدوین برنامه ای که از سوی دو سازمان بهزیستی و بنیاد صورت می گیرد، شاهد شکل گیری فعالیتی رسانه ای و فرهنگی با محوریت نقش، ماهیت و جایگاه ورزش در سلامتی و توانمندی افراد جامعه هدف باشیم.

در ادامه عبدالله پاکاری با بیان گزارش عملکرد بنیاد جانبازان و امور ایثارگران در حوزه ی ورزش در سال گذشته از طراحی و تولید نرم افزاری تحت عنوان “ورزش در خانه” برای جامعه ی هدف بنیاد خبر داد و افزود: همه ی ورزشکاران هیئت نیز می توانند از این نرم افزار استفاده نموده و این نرم افزار می تواند ابزار مناسبی برای توسعه ی ورزش همگانی در جامعه ی هدف شود.

در پایان مقرر شد جلسات هیئت رئیسه به صورت منظم و ماهیانه برگزار گردد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران