وحدت و انسجام عامل موفقیت و پیروزی است
وحدت و انسجام عامل موفقیت و پیروزی است

ره نگار/ سردار نظر علی علیزاده طی یادداشتی وحدت و انسجام را عامل موفقیت و پیروزی عنوان کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ وی در این یادداشت اینگونه نوشت: بسم الله الرحمن الرحیم بارها گفته ام باز هم می گویم “وحدت و انسجام عامل موفقیت و پیروزی است.” در روزهایی که تب انتخاب استانداران […]

ره نگار/ سردار نظر علی علیزاده طی یادداشتی وحدت و انسجام را عامل موفقیت و پیروزی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ وی در این یادداشت اینگونه نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم
بارها گفته ام باز هم می گویم
“وحدت و انسجام عامل موفقیت و پیروزی است.”
در روزهایی که تب انتخاب استانداران در کشور بالاست و همه در انتظار انتخاب و استقرار نماینده عالی دولت در استانها می باشند. تعداد زیادی از اسامی افراد در لیست هایی در فضای مجازی و یا در جلسات مختلف جریانات سیاسی و یا با تهیه طومار و ارتباط گیری شنیده و دیده می شود. این شرایط از چند منظر قابل دقت و توجه می باشد.
۱- افرادی در خودشان این توانمندی را احساس می کنند که با وجود مشکلات و نیازها و کمبودها می توانند استان را مدیریت کنند و مشکلات را رفع نمایند، بسیار ارزشمند و قابل تحسین می باشد و استان باید به داشته های خود افتخار نماید.
۲- تکثر گزینه ها برای تصمیم گیران برای انتخاب دست باز تری را فراهم می نمایند تا با بررسی بین گزینه های مختلف، افرادی که توانمندی بیشتری دارند انتخاب و پیشنهاد نمایند.
۳-معرفی افراد توانمند از طرف شخصیت ها و گروه ها و جریانات سیاسی از منظر خودشان برای تصدی این مسئولیت خطیر امری پسندیده و قابل تقدیر است.
۴- اینکه دولت سیزدهم به اجماع همه  تاثیر گذاران بومی در استانها در کمک به انتخاب افراد شایسته این جایگاه اهمیت خاصی قائل می باشد البته بدور از سهم خواهی که اینگونه است، ارزشمند و ستودنی می باشد.
۵- برای به اجماع رسیدن نیازمند به توجه به منافع عمومی با عبور از منافع شخصی و گروهی و جریانی و هر گونه سهم خواهی عوامل موثر در تعیین گزینه ها برای تصدی این پست اجرایی استان می باشد. که انتظار است در همه‌ی موثرین باشد.
۶- باتوجه زمان اندک برای انتخاب استانداران توسط دولت پیشنهاد می گردد، با تشکیل یک مجمع از همه‌ موثرین در یک مکان و یا بصورت گروه، گروه با نظارت نماینده محترم ولی فقیه در استان یا هیئتی زیر نظر ایشان، اقدام به شناسایی۳ تا ۴ نفر از افراد شایسته نموده و به وزارت کشور برای انتخاب استاندار استان پیشنهاد گردد.
۷- پس از ارائه پیشنهاد به وزارت کشور، لازم است کمیته ای انتخاب تا بصورت فعال پیگیری لازم را در تهران داشته باشند.
ان‌شاءالله با عنایت حضرت حق( جل و اعلا) و مولایمان حضرت ولی عصر (عج) آنچه خیر دین و دنیا و آخرت است عنایت فرماید.

سرباز کوچک ولایت
نظر علی علیزاده

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران