همراهی و عدم مساعدت مدیران برای تامین نیازهای اولیه در رشد یا رکود تولید تاثیر گذار است / فرصت ها و تهدیدهای بالقوه امروز موجب رفع و یا ایجاد موانع رشد تولید در آینده می شود
همراهی و عدم مساعدت مدیران برای تامین نیازهای اولیه در رشد یا رکود تولید تاثیر گذار است / فرصت ها و تهدیدهای بالقوه امروز موجب رفع و یا ایجاد موانع رشد تولید در آینده می شود
ره نگار/ مدیرعامل شرکت سیمان خزر در حاشیه دیدار با مدیر شعب بانک رفاه کارگران اظهار داشت: همراهی و یا عدم مساعدت مدیران مربوط به تامین نیازهای اولیه تولید، فرصت ها و تهدیدهای بالقوه امروز و موجبات رفع و یا ایجاد موانع رشد تولید در فردا خواهند بود.

ره نگار/ مدیرعامل شرکت سیمان خزر در دیدار با مدیر شعب بانک رفاه کارگران اظهار داشت: همراهی و یا عدم مساعدت مدیران مربوط به تامین نیازهای اولیه تولید، فرصت ها و تهدیدهای بالقوه امروز و موجبات رفع و یا ایجاد موانع رشد تولید در فردا خواهند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان خزر؛ نشست مشترک مدیرعامل شرکت سیمان خزر با مدیر شعب بانک رفاه کارگران با هدف همکاری دوجانبه در دفتر رشت این شرکت برگزار شد.

در این جلسه که به میزبانی شرکت سیمان خزر برگزار شد، مهندس محمود آقایی مدیرشعب بانک رفاه کارگران، اسماعیل علیزاده مسئول اعتبارات مدیریت شعب استان، احمد قلیزاده معاون اعتباری شعب بانک رفاه استان، رضا ورزیار مسئول حوزه بازاریابی و فروش و مدیریت شعب بانک رفاه استان، کامبیز آزاد رئیس حوزه حراست بانک رفاه استان، علیرضا حسنلو رئیس شعبه شهر لوشان، مهندس داوود رشید مدیر مالی شرکت سیمان خزر، مهندس سید جلال مهدی پور رئیس حسابداری شرکت سیمان خزر حضور داشتند که همفکری و به تبادل نظر پرداختند.

اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره در ابتدا ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به مهندس آقایی مدیر شعب بانک های رفاه گیلان و هیئت همراه افزود: انشاالله با پیگیری‌ها و همکاری صادقانه و حرفه ای، منافع مشترک شرکت و بانک تامین خواهد گردید.

مدیر عامل شرکت سیمان خزر در ادامه جلسه، به تشریح وضعیت کنونی سیمان خزر پرداخته و عنوان کرد: کسب افتخارات کشوری و استانی این واحد تولیدی حاصل زحمات و تلاش شبانه روزی همکاران در شرکت دانسته و خاطر نشان کرد: دستاورد تولید با کیفیت ترین سیمان منطقه، خلق سود حداکثری سیمان خزر و ذینفعان مرتبط از جمله بانک ها و نیز خریداران محصولات اهم راهبرد این واحد تولیدی می‌باشد.

وی همچنین گفت: با توجه به همگروه بودن دو مجموعه موانع همکاری فیمابین تسهیل شده و با تقویت سطح مراودات شرکت سیمان خزر و بانک رفاه کارگران شاهد توسعه هر چه بیشتر فعالیت‌های فی‌مابین خواهیم بود.

🔴 شرکت سیمان خزر شریک تجاری بانک رفاه کارگران به شمار می رود

مهندس آقایی مدیرشعب بانک رفاه کارگران، نیز در این جلسه ضمن تبریک بابت کسب موفقیت های ملی و استانی منجمله دریافت لوح مدیر واحد نمونه ملی از  رئیس جمهور مردمی جمهوری اسلامی ایران، مجموعه سیمان خزر را شریک تجاری این بانک دانست و افزود: شرکت سیمان خزر به عنوان بزرگترین واحد تولیدی سیمان یکی از صنایع فعال و تاثیرگذار استان گیلان است و این شرکت شریک تجاری بانک رفاه کارگران به شمار آمده و با اهتمام ویژه در مسیر کمک به پایداری تولید و توسعه مجموعه معظم سیمان خزر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی سیمان خزر