افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 1 October , 2023
پ
  • 29 اردیبهشت 1400 - 10:29
سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان تاکید کرد؛

همت مضاعف نسبت به اطلاع رسانی، ترغیب و تشویق پزشکان در تولید نسخه الکترونیک

همت مضاعف نسبت به اطلاع رسانی، ترغیب و تشویق پزشکان در تولید نسخه الکترونیک
همت مضاعف نسبت به اطلاع رسانی، ترغیب و تشویق پزشکان در تولید نسخه الکترونیک

ره نگار/ دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان استان با بیان اینکه نزدیک به ۸۰درصد نسخ تولید شده توسط طرف های قرار داد در استان گیلان به صورت الکترونیک صادرمی شود خطاب به روسای مراکز درمانی و کارشناسان ستادی تاکید نمود که باید بر اجرای نسخه الکترونیک با ترغیب و تشویق پزشکان طرف قرار داد با […]

ره نگار/ دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان استان با بیان اینکه نزدیک به ۸۰درصد نسخ تولید شده توسط طرف های قرار داد در استان گیلان به صورت الکترونیک صادرمی شود خطاب به روسای مراکز درمانی و کارشناسان ستادی تاکید نمود که باید بر اجرای نسخه الکترونیک با ترغیب و تشویق پزشکان طرف قرار داد با همت مضاعف ادامه داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ درجلسه وبینار شورای اداری مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان که با حضور مراکز درمانی و کارشناسان ستادی برگزار شد دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان استان با بیان اینکه نزدیک به ۸۰درصد نسخ تولید شده توسط طرف های قرار داد در استان گیلان به صورت الکترونیک صادرمی شود خطاب به روسای مراکز درمانی و کارشناسان ستادی تاکید نمود که باید بر اجرای نسخه الکترونیک با ترغیب و تشویق پزشکان طرف قرار داد با همت مضاعف ادامه داد.
دکتر قنبر پور با اشاره به مزایای طرح نسخه الکترونیک اظهار داشت روسای مراکز درمانی در شهر محل خدمت به عنوان نماینده مدیریت درمان در آن شهر باید ارتباط مستمر با پزشکان، موسسات طرف قرار داد ، نظام پزشکی و مقامات محلی درتداوم اجرای طرح نسخه الکترونیک داشته باشند.
سرپرست مدیریت درمان استان گیلان با بیان اینکه اجرای طرح نسخ الکترونیک از اولویت های مهم سازمان تامین اجتماعی است افزود: در فرودین ماه پزشکان و موسسات طرف قرار داد بیش از ۲۲۱ هزار نسخه الکترونیک تولید نمودند که این تعداد نزدیک به ۸۰درصد نسخ تولید شده توسط طرف های قرار داد استان است.
دکتر قنبر پور در ادامه به ارتباط موثرهمکاران با بیمه شدگان اشاره نمود و تسریع نمود که اجرای طرح نظرسنجی از مراجعین و بیمه شدگان در قالب طرح CRM (سامانه نظرسنجی از مراجعین ) به عنوان شاخص و معیار عملکرد مراکز درمانی در کسب رضایتمندی از مراجعین است افزود: در شش ماهه گذشته طبق اطلاعات بدست آماده از سامانه CRM میزان رضایتمندی بیمه شدگان استان از خدمات درمانی سرپایی ارائه شده در مراکز درمانی بالای ۸۶درصد و میزان رضایت از خدمات بستری در تنها بیمارستان ملکی استان نزدیک به ۹۰ درصد بوده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی مدیریت درمان گیلان

برچسب ها

پایان کار فروشنده مواد مخدر در صومعه‌سرا  08 مهر 1402

پایان کار فروشنده مواد مخدر در صومعه‌سرا 

ره نگار/ فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر و کشف بيش از 3 کیلوگرم تریاک از منزل وی در این شهرستان خبر داد.

هفته وحدت پیام آور اتحاد و یکپارچگی است  08 مهر 1402
عباس نژاد، عضو شورای شهر رشت:

هفته وحدت پیام آور اتحاد و یکپارچگی است 

ره نگار/ عضو شورای شهر رشت به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت پیامی صادر کرد. 

 اولین “روستا بازار” گیلان در شهرستان رشت احداث می شود/ افتتاح اولین اتاق اصناف کشاورزی در رشت 08 مهر 1402
سرپرست فرمانداری رشت خبر داد؛

 اولین “روستا بازار” گیلان در شهرستان رشت احداث می شود/ افتتاح اولین اتاق اصناف کشاورزی در رشت

ره نگار/ مراسم کلنگ زنی و احداث اولین "روستا بازار" استان گیلان و افتتاح اولین اتاق اصناف کشاورزی در شهرستان رشت با حضور سرپرست فرمانداری رشت، برگزار شد.

قوانین ارسال دیدگاه

  • ره نگاران، دیدگاه های ارسال شده توسط شما را پس از تایید توسط تیم مدیریت، منتشر خواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که به زبان لاتین یا غیر مرتبط باشد را منتشر نخواهد کرد.