همت بالای معلمین و کادر مدارس قابل ستایش است
همت بالای معلمین و کادر مدارس قابل ستایش است

ره نگار/ امیرعلی باقری اسکلکی” مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار ضمن بازدید از مدارس سطح رستم آباد با معلمین و دانش آموزان این مدارس دیدار نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ صبح امروز دوشنبه “امیرعلی باقری اسکلکی” مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار با حضور در مدارس رستم آباد و جوبن ضمن بازدید […]

ره نگار/ امیرعلی باقری اسکلکی” مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار ضمن بازدید از مدارس سطح رستم آباد با معلمین و دانش آموزان این مدارس دیدار نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ صبح امروز دوشنبه “امیرعلی باقری اسکلکی” مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار با حضور در مدارس رستم آباد و جوبن ضمن بازدید از فعالیت های این مدارس با حضور در کلاس های درس و نشست های صمیمی با معلمان و کادر آموزشی این مدارس از نقطه نظرات همکاران آگاه شدند.
در این بازدید مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار ضمن ابراز خرسندی از حضور دانش آموزان در مدارس افزود: امروز فرصتی شد تا از نزدیک، مسائل آموزشی و پرورشی، بهداشتی این مدارس بازدید کرده و با فرهنگیان دیدار و از نقطه نظرات آن ها را در زمینه های گوناگون با خبر بشویم.
“باقری اسکلکی” با بیان توجه ویژه به مسائل تعلیم و تربیت تصریح کرد: همت بالای معلمین، تلاش بسیارخوب مدیران و کادر مدارس مثال زدنی و قابل ستایش است.
وی ضمن سپاس صمیمانه از تلاش معلمین و مدیران مدارس، از همراهی بسیار خوب خانواده ها و اولیای گرانقدر که از هر لحاظ مدارس را حمایت می کنند، هم قدردانی کرد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار با اشاره به شرایط خاص کرونایی به دانش آموزان گفت: همه برای آنکه بهترین شرایط برایتان فراهم شود تا بتوانید آینده ای درخشان برای این سرزمین به ارمغان آورید در تلاش هستند.

  • منبع خبر : روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رودبار