هفته وحدت پیام آور اتحاد و یکپارچگی است 
هفته وحدت پیام آور اتحاد و یکپارچگی است 
ره نگار/ عضو شورای شهر رشت به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت پیامی صادر کرد. 

ره نگار/ عضو شورای شهر رشت به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در متن این پیام تبریک آمده است:

هفته وحدت پیام آور این است که مسلمانان همه با هم برادرند و با دست اتحاد و یکپارچگی و همگرایی و ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا و عترت پاک آن حضرت، مجال تفرقه افکنی از بیگانگان را می گیرند و در سایه قرآن کریم و سنت و سیره رسول اکرم (ص) وحدت و یکرنگی خود را حفظ می‌کنند و در سایه امامت و ولایت، صراط مستقیم جمهوری اسلامی را خواهند پیمائید.

مسلمانان در سایه دین اسلام همواره و همیشه در همه شرایط برادر یکدیگر هستند و دین اسلام هیچگاه اجازه تفرقه و اختلاف را به مسلمانان نمی دهد.

در وحدت شیعه و سنی این است که هر دو در کنار هم و با وحدتی برادرانه زندگی کنند و فتنه های دشمنان مبنی بر ایجاد تفرقه و دشمنی را با درایت نقش بر آب نمایند بنابراین دشمن اسلام دشمن شیعه و سنی است و مسمانان باید این نکته را در نظر داشته باشند که تنها با اتحاد می توان آرمان های حضرت محمد مصطفی (ص) مبنی بر جهانی بی عداوت و دشمنی را برپا نمایند.

امید است همه ما زیر پرچم یگانگی وحدتی که خاتم النبیین برای همیشه تاریخ بر افراشته، در قالب یک امت واحده حرکت کرده و ایران اسلامی را به نمادی از وحدت تبدیل کنیم.

اینجانب میلاد باسعادت عصاره نبوّت و حضرت ختمی مرتبت، پیام‌آور عزت، رحمت و سعادت کلّ بشر محمد مصطفی (ص) و فرارسیدن هفته وحدت، اخوت و برادری و تجدید پیمان با اسلام و آرمان های نظام اسلامی را به مردم متدین و با ایمان استان گیلان ویژه شهر رشت تبریک و تهنیت می گویم.

مسعود عباس نژاد- عضو ششمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت

  • منبع خبر : روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت