هفته دولت یادآور حماسه آفرینی است
هفته دولت یادآور حماسه آفرینی است

ره نگار/ دکتر جمشید محمدی در پیامی هفته دولت را به همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان درمتن این پیام آورده  است: هفته دولت یادآور حماسه آفرینی دلیرمردانی است که تمام هدفشان خدمت به مردم و اعتلای انقلاب […]

ره نگار/ دکتر جمشید محمدی در پیامی هفته دولت را به همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان درمتن این پیام آورده  است: هفته دولت یادآور حماسه آفرینی دلیرمردانی است که تمام هدفشان خدمت به مردم و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است. بی شک همه ما با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار این شهیدان عزیز در راه تعالی میهن اسلامی و در راستای تحقق اهداف نظام مقدس بسته به ماموریت ما دراین شرایط حساس کنونی ، که خدمت رسانی مطلوب به بیمه شدگان عزیز است گام برداریم.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره‌ شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم وزحمتکش سازمان بیمه سلامت ایران به ویژه همکاران پرتلاش اداره کل بیمه سلامت گیلان تبریک عرض نموده، توفیق خدمتگزاری در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

  • منبع خبر : روابط عمومی بیمه سلامت استان گیلان