هزینه برای کودکان کشور، سرمایه گذاری بلند مدت است
هزینه برای کودکان کشور، سرمایه گذاری بلند مدت است

ره نگار/ به مناسبت “هفته ملی کودک” رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت و سرپرست شهرداری رشت با حضور در مدارس استثنایی دکتر خزائلی و ناشنوایان قطب زاده با مدیران، مربیان، خانواده ها و کودکان این مدارس دیدار و گفتگو کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرپرست شهرداری رشت در جریان […]

ره نگار/ به مناسبت “هفته ملی کودک” رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت و سرپرست شهرداری رشت با حضور در مدارس استثنایی دکتر خزائلی و ناشنوایان قطب زاده با مدیران، مربیان، خانواده ها و کودکان این مدارس دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرپرست شهرداری رشت در جریان بازدید از مدارس استثنایی دکتر خزائلی و ناشنوایان قطب زاده در سخنانی ضمن تبریک هفته ملی کودک، ضرورت توجه بیشتر به کودکان و نوجوانان استثنایی را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: تلاشهایی که برای شکوفایی استعدادهای این عزیزان صورت می گیرد، شایسته تقدیر ویژه است.

علی بهارمست افزود: مجموعه شهرداری رشت نگاه ویژه ای به حوزه آموزش استثنایی خواهد داشت و هر آنچه که در این مسیر سرمایه گذاری و هزینه می‌شود، یک سرمایه گذاری بلند مدت برای شهر است و در آینده، شهر و شهروند ثمره این سرمایه گذاریها را خواهند دید.

✔ مدیریت شهری باید به حوزه آموزش استثنایی نگاه حمایتی ویژه داشته باشد

نادر حسینی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا نیز در جریان این بازدید با بیان اینکه این بچه ها امید خانواده ها و سرمایه های ارزشمندی هستند، اظهار داشت: دنیای امروز در فضایی قرار گرفته است که نیروی انسانی و بحث کار و تلاش در حوزه نیروی انسانی به یکی از دغدغه های مهم تبدیل شده است. لذا هر چقدر در این حوزه تلاش کنیم باز هم فضا برای کار بیشتر وجود دارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا همچنین نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان استثنایی را ضروری خواند و به نمایندگی از همکاران خود در شورای شهر آمادگی این نهاد را برای همکاریهای لازم با حوزه آموزش استثنایی اعلام و ابراز امیدواری کرد: مجموعه مدیریت شهری نیز برای ارتقای سطح کیفی مدارس استثنایی و کودکان این مجموعه گامهای موثری خواهد برداشت.
نادر حسینی در ادامه اضافه کرد: برخی از عزیزان ما در زندگی و کار با محدودیت هایی مواجه هستند که این محدودیتها باید با تلاش کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران، ارگانها و سازمانهای مربوطه مرتفع شود تا این کودکان و نونهالان همانند دیگر همسالان در سطح شهر و کشور دیده شوند تا بتوانند در کار و خدمت به جامعه در سطح ملی و محلی نقش آفرین باشند.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری رشت