نیروی انتظامی مظهر عزت و اقتدار ایران است
نیروی انتظامی مظهر عزت و اقتدار ایران است
ره نگار/ سیدمهدی خدمت بین دانا مدیر کل بهزیستی استان گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی (ناجا) را  تبریک گفت.

ره نگار/ سیدمهدی خدمت بین دانا مدیر کل بهزیستی استان گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی (ناجا) را  تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛متن پیام به شرح ذیل است:

«نیروی انتظامی مظهر حاکمیت جمهوری اسلامی است»

(مقام معظم رهبری)

نیروی انتظامی که اقتدار، عزّت، اخلاق مداری و همراهی با مردم را سرلوحه کارهای خود قرار داده است، امروز به عنوان مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران با بهره مندی از ظرفیت بالای سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، نقش بارزی در برقراری نظم، آرامش و امنیت در شهرها، روستاها و مرزهای کشور ایفا می نماید.

امروزه امنیت اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و حتی امنیت مرزهای چهارگوشه میهن عزیز ایران اسلامی مدیون خون پاک شهیدانی است که برای اعتلای ایران اسلامی و سرافرازی و سربلندی این مرز و بوم به زمین ریخته می‌شود.

بی شک نکوداشت این رشادت‌ها و فداکاری‌ها از سوی تک تک آحاد ملت نشان از ایمان و باور قلبی به خدمات ارزنده فرزندان غیور و سبزپوش این نیروی پرتوان است.

بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ناجا، هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی انتظامی استان گیلان، معاونین، رؤسای پلیس های تخصصی و کلانتریها و کلیه کارکنان و دلاورمردان این نیروی خدوم که با مجاهدت شبانه روزی در راه تأمین نظم و امنیت تلاش می نمایند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از خدمات ارزشمند، اخلاص و تعهد این عزیزان صمیمانه قدردانی می نمایم.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران