ره نگار/ پیگیری های چند ماهه وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پست به نتیجه رسید و دستور واکسیناسیون کارکنان شبکه پست کشور صادر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ کارکنان شبکه پست کشور با ارائه خدمات پستی به خصوص در دوره شیوع کرونا در گروه مشاغل حساس قرار گرفته و ضرورت واکسیناسیون […]

ره نگار/ پیگیری های چند ماهه وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پست به نتیجه رسید و دستور واکسیناسیون کارکنان شبکه پست کشور صادر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ کارکنان شبکه پست کشور با ارائه خدمات پستی به خصوص در دوره شیوع کرونا در گروه مشاغل حساس قرار گرفته و ضرورت واکسیناسیون این اقشار در چندین مرحله از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین شرکت ملی پست پیگیری شد.
چندین مکاتبه از سوی محمد جواد آذری جهرمی؛ وزیر ارتباطات و رمضانعلی سبحانی فر؛ معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست برای موافقت و صدور مجوز واکسیناسیون پستچی ها با ستاد ملی کرونا و مجموعه وزارت بهداشت صورت گرفت.
در ادامه این تلاش ها، وزارت بهداشت با واکسیناسیون پرسنل شرکت ملی پست در سراسر کشور موافقت و طی مکاتبه ای به دانشگاههای علوم پزشکی تمام استان ها انجام آن را ابلاغ کرد.
در همین راستا سبحانی فر با تاکید به مدیران پست استانها از آنها خواست تا فرایند اداری و تشریفاتی آن به سرعت انجام گرفته و ضمن معرفی کارکنان هر استان هماهنگی لازم برای انجام واکسیناسیون صورت پذیرد.

گفتنی است واکسن مورد نیاز از سوی وزارت بهداشت تامین و به دانشگاه های علوم پزشکی استان ها تحویل می‌شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت ملی پست