نمایشگاه عکس «می مار» در رشت برپا می‌شود
نمایشگاه عکس «می مار» در رشت برپا می‌شود

ره نگار/ نمایشگاه عکس «می مار» از آثار دنیز خدایاری، عکاس و کارشناس حرفه ای سینما ۱۵ آبان در نگارخانه مارلیک رشت برپا می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در نمایشگاه عکس مادرانه این هنرمند گیلانی ۳۳ قطعه عکس در ابعاد ۴۰ در ۷۰ سانتی متر از مادران و فرزندان به نمایش گذاشته می‌شود. […]

ره نگار/ نمایشگاه عکس «می مار» از آثار دنیز خدایاری، عکاس و کارشناس حرفه ای سینما ۱۵ آبان در نگارخانه مارلیک رشت برپا می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در نمایشگاه عکس مادرانه این هنرمند گیلانی ۳۳ قطعه عکس در ابعاد ۴۰ در ۷۰ سانتی متر از مادران و فرزندان به نمایش گذاشته می‌شود.
خدایاری، برگزار کننده این‌ نمایشگاه در همین راستا با بیان اینکه عشق مادر و فرزند از زیباترین و خالص ترین عاشقانه ها و حس های لطیفی است که قابل توصیف نیست گفت: در روز افتتاحیه چالشی برای فرزندان داریم که تصویر دست مادر خود را تشخیص دهند و این گونه نکته‌بینی و ریزبینی فرزندان در این چالش به آزمون کشیده می شود.
شایان ذکر است، نمایشگاه عکس «می مار» (مادر من) در روزهای ۱۵ لغایت ۲۰ آبان‌ماه جاری، صبح‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا (ص) رشت واقع در ابتدای خیابان سعدی برپاست و علاقمندان می توانند از این نمایشگاه دیدن نمایند.
گفتنی است؛ دنیز (مصطفی) خدایاری، کارگردانی، کارشناسی حرفه ای سینما، مدرس عکاسی و سینما در کانون پرورش فکری کودکان و مجتمع فنی تهران را در رزومه فعالیتی خود دارد.

  • نویسنده : فاطمه لطیفی
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران