نمایشگاه عکس مینیمال “می بینمت” در رشت گشایش یافت
نمایشگاه عکس مینیمال “می بینمت” در رشت گشایش یافت
ره نگار/ نمایشگاه عکس مینیمال “می بینمت” در رشت افتتاح شد.

ره نگار/ نمایشگاه عکس مینیمال “می بینمت” در رشت افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ نمایشگاه عکس “می بینمت” با حضور مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان و جمعی از مسئولین شهری و فعالان حوزه فرهنگ و هنر عصر روز شنبه ۲۵ دی ماه با قرائت سوره نصر توسط حلما مسکینی (۶ ساله) در نگارخانه مارلیک رشت گشایش یافت.

مصطفی (دنیز) خدایاری، مسئول برگزاری نمایشگاه عکس “می بینمت” در آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: ۱۲۱ اثر هنری از ۳۰ هنرمند عکاس و یک اثر ویژه از شهنام خدایاری خردسالترین عکاس دنیا با مضمون مینیمال و آزاد به نمایش گذاشته شده است.

مدرس عکاسی و سینما افزود: ابعاد عکس ها در دو قطع ۴۵×۳۰ و ۲۱×۱۶ می باشد که از ۲۵ لغایت ۳۰ دی ماه در معرض دید عموم قرار دارد و علاقمندان می توانند صبح ها از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۱۹ از این آثار دیدن نمایند.

گفتنی است هنرمندان و خالقان این آثارهنری: ستاره سلطانی، فرید حسن نژاد، رقیه حقی، افشین سیگما، علی بخشی، مهراد ملایی، حدیث گلپور، مبینا جنتی، دنیا محرر، قصه سپهرم، سحربشردوست، رضا آرزومند، طاهره معینی، آرین موسویان روشن ضمیر، نیما رمضانی، شهاب مبلغ حسینی، شیوا خشنود، نازنین آقاعلیزاده، فاطمه صفری نژاد، سارا کرم زاده، فاطمه همتی، ارمغان بی زار گیتی، مجتبی جباری، حدیث رضایتی، هامون عضدی، مریم معظمی، محدثه آقالائی، شقایق شاه بیگی، الهام کهنسال، فائزه باقرزاده می باشند.
شایان ذکر است؛ عکاسی مینیمال یکی از سبک های دشوار عکاسی است که با ظرافت خاص همراه بوده و معدود عکاسانی با نگاه مینیمالیستی در این سبک هنرنمائی می کنند.

  • نویسنده : فاطمه لطیفی
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران